Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 051 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Stephen King

Reżyserią ma się zająć Ron Howard (Kod da Vinci, Piękny umysł). Scenariusz ma napisać Akiva Goldman, który również pracował przy tych produkcjach. Na chwilę obecną nie wiadomo jaką postać przyjmie ekranizacja. Mówi się o jednym filmie kinowym, a następnie dopełnieniu go serialem telewizyjnym oraz o filmowej trylogii i późniejszym serialu. Sam Stephen King zapowiada, że wszystko idzie ku dobremu, trzymajmy kciuki.

Zbynek

Poprawiłeś mi humor : )
Jednak jestem prawie pewna, że zepsują pomysł na tak świetne filmy (nie wyobrażam sobie jednego filmu, jak coś to siedem osobnych po trzy godziny). Mam jednak nadzieję, że ta informacja jest prawdziwa i już niedługo nie tylko fani Kinga dowiedzą się o tym magicznym świecie...
Trochę obawiam się, że moje wizje wszystkiego co działo się w ,,Mrocznej Wieży'' zostaną okrutnie odebrane i zastąpione wizjami reżysera.

Mimo to oczekuję takiego hitu jak ,,Władca pierścieni'', o ile nie lepszego.

Przepraszam za chaotyczną wypowiedź. Emocje.

Pytia_

Oby wizja twórców nie różniła się za bardzo od tej genialnej jaką przedstawił nam Stephen King. Najlepiej by było jakby on sam zabrał się za pisanie scenariusza.

dyniowiec

Wolałbym żeby za to wziął się jakiś psychiczny gość typu David Lynch.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones