Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 051 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Stephen King

ten cały ranking to parodia, teraz jeszcze reżyserzy pomieszali się z aktorami, polowa aktorów na takich miejscach jest że powinni chyba po oskarze każdy z nich dostać, normalnie czarna mamba. Stary ranking był jako taki ale ten to brak słów, pozmieniali wzory na średnie czy co!?

Pablo1919

Popieram. Szwarc mydło i powidło. Zróbcie z tym porządek.

Pablo1919

Właśnie też sobie przeglądam ten ranking i oczy mi wychodzą na wierzch... King jest genialnym pisarzem i myslę, że ludzie pomylili ten serwis z serwisem o książkach i oceniają go nie za to co powinni... Stąd to nieporozumienia, bo inaczej chyba tego nazwać nie można.

kompaktowa

Ja myślę w przypadku artystów którzy zajmują się kilkoma rzeczami powinno się zrobić możliwość dania kilku ocen osobno. Jak jest np. reżyser który oprócz reżyserki zajmuje się pisaniem scenariuszy i komponowaniem muzyki do filmów, to osobno daje się ocenę za reżyserkę, osobno za scenariusz i osobno za muzykę i by nie było takiego kłopotu jak teraz jest w przypadku Kinga.

frycek49

Ipso facto

Pablo1919

ale to dziwne ze ten aktor jest tak wysoko, widzieliście z nim jakieś filmy bo ja nie, A ON JEST TAK WYSOKO!!!!!!!!!!!!!!!!!
powinien byc przynajmniej za garym oldmanem.
CO DO RANKINGU to się zgadzam w 1000000000000000%%%%%%%%%%%%%

Apanachi

no moze widzialam z nim sekretne oko ale jakos nie zucil mi sie w oczy.
ale jest tez dobrym pisarzem to prawda, i powinni dla takich robic robic osobne rankingi tak jak mówił mój przdmówca:]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones