Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 044 oceny materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Stephen King

1. Do jakiego świata stworzonego przez Kinga chcielibyście sie przenieść?
2. Z jakimi postaciami stworzonymi przez Kinga utożsamiacie się? i jakimi postaciami
chcielibyście być? jakie są wasze wzorce?

Pytam z ciekawości.

Slayer_6

trudne, ale bardzo ciekawe pytania.
ad. 1 Nie wiem. Ale na pewno nie do Skazanych Na Shawshank - z powodów oczywistych :)
ad. 2 Mike Anderson z wybitnego Sztormu Stulecia (życiowa rola Tima Daily). Mike to facet, który twardo stąpa po ziemi, gdy świat się przewraca i gdy wszystkim wokół dawno już odbiło. To jest wzór do naśladowania.

Sony_West

Ciekawe...

Slayer_6

Do Kinga ulubionych i moich lat 50-tych :) które cudownie wprost opisuje w książkach. Te stare fury, muzyka. Klimat nie do powtórzenia.

Slayer_6

1. Może się zdziwisz, ale chyba "Bastionu", nie przepadam za ludźmi :). Ew. Castle Rock, w dowolnej powieści
2. To smutne, ale utożsamiam się z Dolores albo Carrie. Co do wzorca... Chyba Paul Edgecombe. Nie znoszę za to Frannie z "Bastionu"

BloodyJoan

Dlaczego Carrie?

Też lubię Paula Edgecombe...

Slayer_6

Carrie? Oj, długo by opowiadać... Do jej historii brakuje mi tylko matki dewotki (ale moja też ma swoje "koniki") i zdolności kinetycznych.

BloodyJoan

znaczy telekinetycznych :)

Slayer_6

1. Do świata opisanego w książce ,,Dallas 63 '' :) Boże ,jak ja chciałbym żyć w tamtych latach !
2. Louis Creed

Slayer_6

1. Jeżeli chodzi o światy stworzone przez Kinga to raczej wieje pesymizmem, ale typowałbym "Ciało"
2. Jeżeli chodzi o postać to utożsamiałbym się z Eddiem Deanem z "Mrocznej Wieży" :)
Pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones