Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 051 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Stephen King

A tak poważnie: uważam, że King jest aktualnie najlepszym pisarzem grozy. IMFO (In My F**** Opinion) żaden dzisiejszy twórca grozy mu nie dorównuje (kłóciłem się z kolegami o wyzszości Kinga nad Bakerem lub Straubem) Jego ksiazki maja to cos. Jaka jest wasza ulubiona, lub jaka aktualnie czytacie?

Stephen_King

Moja ulubina zaraz po lśnieniu jest chudszy ze względu na nieoczekiwanie zakończenie, którego bym się nie spodziewała. A aktualnie czytam książke innnego autora:)

kasiaduo

a czytał ktoś "Ostatni bastion Barta Dawesa"? książka świetna tylko niezbyt znana u nas (tak samo jak "Wileki Marsz"), ponieważ King pisał ją pod innym nazwiskiem. Ale fabuła idealnie wpasowuje się w dzisiejszą sytuację jakiegoś faceta, którego dom ma zostać zburzony pod drogę (gdzieś w Warszawie on mieszka wczoraj było o Nim na tvn w faktach).

Stephen_King

"Ostatni bastion Barta Dawesa" mam na półce i niedługo muszę się za niego zabrać. Na razie czytam zbiór mini-powieści "4 po północny" i powiem, że jest ciekawy :D

użytkownik usunięty
Stephen_King

Ja czytam "ręke mistrza"
W zasadzie juz koncze ale uwazam ze książka jest boska

najlepsze są ''TO'' i ''Bastion''. wielowątkowe, trzymające w napięciu...
tylko czekać na dwie kolejne w tym roku książki Mistrza !!

Stephen_King

Zaczęłam czytać "Łowce Snów" (dosłownie zaczekam xPP )

Kiss_

Mam pytanko,jakie nowe? i o czym?


za kró

Stephen_King

najlepszy jest zbior mroczna wieza(7 czesci).oczywiscie wedlug mnie:D bardzo go polecam.jesli zabieracie sie za mroczna wieze to przeczytajcie jeszcze bezsennosc,oczy smoka,to,bastion,serca atlantydow.jestem wiele nawiazan do tego co dzieje sie w MW.pozdrawiam fanow KRÓLA.

rybakow

och Mroczna Wieża mmm cudowny cykl, przez niektórych porównywalny nawet do Władcy Pierścieni. Radzę wszystkim nawet tym, którzy nie lubią czytać, naprawdę wspaniała historia w dorobku Kinga, który może powiedzieć o sobie, że napisał wszytsko we wszystkich gatunkach. Zaciekawionym powiem tylko, że Mroczna Wieża ma jedno z najbardziej oryginalnych zakończeń, nie będzie spoilerem chyba to, jeśli ujawnię, że historia jest nieskończona :). Naprawdę piękna historia, wątki przyjaźni, miłości, nawet dojrzewania, dodatkowo walka - no cud po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones