Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 051 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Stephen King

Chcę kupić sobie książkę Stephena Kinga. Mam do wyboru: Miasteczko Salem, Komórka, Podpalaczka, Historia Lisey i Ręka Mistrza. Którą polecacie?

agnesss123

No to masz niezły dylemat... Ja bym wybrał Miasteczko Salem bo to moja ulubiona książka Kinga, ale Podpalaczka i Ręka Mistrza również są świetne. Komórka była dobra ale nie aż tak jak te które wymieniłem, natomiast Historii Lisey jeszcze niestety nie czytałem, pozdro i miłej lektury:)

Marcinkolobrzeg

W takim razie wybiorę Miasteczko Salem;)
Dziękuje za pomoc:D

agnesss123

Na początek Podpalaczka. Lekka, łatwa, przyjemna. Miasteczko nieco lepsze, ale i nieco trudniejsze, w sensie... specyficznego stylu Kinga. Ręka mistrza - arcydzieło, ale dla obeznanych z autorem.

Novalis

Przeczytałam już kilka książek SK, a mianowicie: Carrie, Martwa Strefa, Wszystko Jest Względne. 14 Mrocznych Opowieści, Colorado Kid, Wilkołak, Christine, Gra Geralda, Marzenia I Koszmary, Chudszy, Cztery Pory roku, Mroczna Wieża I
Myślę, że jestem już obeznana :)
Teraz mam dylemat między Miasteczko Salem, Ręka Mistrza i Podpalaczka...co najbardziej polecacie?;D

agnesss123

Miasteczko Salem :)

agnesss123

ręka mistrza to po prostu bajka, cudo, ale fakt, dosyć ciężkie. miasteczko salem to już klasyka, ale mimo wszystko obstawiam Rękę, gały to mi wychodziły na wierzch z zaskoczenia i akcji : D

agnesss123

moim skromnym zdaniem podpalaczka ale wybór należy do Ciebie;) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones