Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
5 988 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Stephen King

Kiedyś oglądałem filmy na motywach jego powieści i mi się podobały - teraz ich nie trawię i są przekombinowane i za bardzo "bajeczne" zawsze w filmie są jakieś niefizyczne elementy . . .

drunken

"Oglądałem". Ekhem.... Kinga się czyta, a ogląda się niewiele ekranizacij. Bo większość zniesmacza :/

PS. Przeczytaj "Cujo", a późnej zobacz film :) Zobaczysz różnice...

Hrabia_von_Kartofel

"...Jego horrory to bajeczki dla nastolatków..."- nie rozumiem sensu tej wypowiedzi:

a) koleś pisze takie powieści,że mózg nie siada - a jesli nie dorosłeś do
nich to poczytaj sobie Danielle Steel
b) King pisze książki dla czytelników a nie nie dla zblazowanych
gówniarzy i nadętych reżyserów (wyjątek: Kubrick, Carpenter,
Darabont)

...tak to jest z bezproduktywną oceną - najpierw pomyśl (przeczytaj)
potem możesz ewentualnie obrażać jego czytelników...

sandoval1

Zgadzam się w 100%.
W sumie nie jestem pewien czy szanowny Pan z nagłówka tego postu przeczytał chociaż jedną książkę Kinga... żałosne!

drunken

nie a ja mam inne zdanie, otóż.... koleś jest niedowartościowany, nikt nie chcę z nim rozmawiać, więc palnie raz na jakiś czas jakąś głupią "złotą myśl" aby go zauważono i przeprowadzono z nim dyskusje.

drunken

nie a ja mam inne zdanie, otóż.... koleś jest niedowartościowany, nikt nie chcę z nim rozmawiać, więc palnie raz na jakiś czas jakąś głupią "złotą myśl" aby go zauważono i przeprowadzono z nim dyskusje.

drunken

Szukam ksiazek - horrorow dla doroslych, moze cos polecisz?

drunken

no nie wiem,czy to bajeczki dla 12-13 latkow,raczej nie.
ale sam jakos za nim nie przepadam,uwazam,ze troche zbyt dla mas sie stal.ale rzecz gustu.
osobiscie preferuje starsze dziela

drunken

Dorośnij debilu i przygłupie ... tak oceniać tak dobrego pisarza ... jebany wieśniak powiedz tylko z jakiej wioski pochodzisz ...

Pozdrawiam

drunken

A tak przy okazji twoje argumenty są na poziomie 10 lataka ...
debil zapewne po zawodówce ...

drunken

a mi się wydaje, że ten koleś wcale tak nie myśli, tylko ot tak sobie napisał, bez sensu...

Arnvald

On chyba myśli że King jest reżyserem tych wszystkich filmów i jego wini za te niektóre nie udane filmy na podstawie jego powieści,chyba wogóle nie myślałeś jak pisałeś ten temat,pewnie byłeś drunk jak go pisałeś...

Rashida

Jeh, bo ich nie rozumiesz! Horropr u inga to subtelne psychologiczne podteksty, a dal ciebei najstraszneijzse filmy to te, w których jest zero anpiecia tylko w powietrzu odciete jaja i łvby lataja, co?

drunken

No faktycznie "Misery" jest typowo dla dzieci, podobnie "Regulatorzy"... faktycznie bajeczki na dobranoc.
A co do tych niefizycznych elementów to też w "Dolores Claiborn", "Grze Geralda" albo "Skazanych na Shawshank" było ich co niemiara. Normalnie lepiej niż Władca Pierścieni... Weź idź lepiej na frytki zamiast smucić o czymś o czym nie masz pojęcia.

Travis

Z tego co widze kolesiowi chodzi o same filmy a nie ksiazki. A z filmami to jest raczej kiepsko (z kilkoma wyjatkami).

Natomiast ksiazki (szczególnie te starsze) sa rewelacyjne..

drunken

Jeżeli naprawdę uważasz,że horrory Kinga są "bajeczkami dla 12-13 latków" to gratuluję silnych nerwów...





drunken

Jeżeli naprawdę uważasz,że horrory Kinga są "bajeczkami dla 12-13 latków" to gratuluję silnych nerwów...





Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones