Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 055 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Stephen King

Witam.
Wiem ze mój pomysł moze sie wydac mało realny ale gdyby w Multikinie
zrobili maraton z jakimis najsłynniejszymi ekranizacjami jego
horrorów.Myśle ze przyniosłoby im to nie mniejszy zysk niż inne maratony.
Co wy na to?

BAT_filmaniak

a własnie bo zapomniałem dodać jeszcze 9 dni i kolejne dzieło mistrza:P

BAT_filmaniak

Fajny pomysl. Chetnie bym na cos takiego sie wybral mimo iz widzialem wiekszosc ekranizacji Kinga.

P.S Gdybys mial wybrac, to jakie filmy bys umiescil w 'maratonie'?

Maltrick

hmmm
co powiesz na Lśnienie , SMĘTARZ DLA ZWIERZAKÓW i tak na osłode Skazanych
na Shawshank?

BAT_filmaniak

Lsnienie uwielbiam. Shawshank rowniez (film, opowiadanie srednio mi sie podobalo), Smetarz to moja ulubiona ksiazka a film niedawno ogladalem i rowniez mi sie podobal. Nawet podobala mi sie jeszcze Zielona Mila, ale film byl malo 'kingowy'. Od siebie dalbym jeszcze Misery, Salem (ta starsza wersja) oraz Carrie (tylko 1 czesc, 2 byla koszmarna :D)

Maltrick

NO TYLKO MUSIAŁOBY BY BYC SPORO OSÓB CHĘTNYCH ABY TO SIE SPRAWDZIŁO

BAT_filmaniak

świetny pomysł z tym maratonem;)
wg mnie powinny znaleźć się na nim takie filmy jak: "Lśnienie", "Misery", "Cmętarz dla zwieżąt". Myślałam też o "Łowcy snów" ale ekranizacja była beznadziejna;/

jane_88

A ja to bym sobie obejrzała w kinie "Sztorm stulecia", uważam, że jest fantastyczny!
I jeszcze "Ucznia szatana" (Apt pupil) z Ianem "Magneto" Mc Kellanem w roli faszysty. Nie widziałam tego filmu, a opowiadanie Kinga z tomu "Cztery pory roku" jest genialne.

realkriss

To może tak pojechać po "Czterech Porach Roku", ale od końca :)
1. Ciało
2. Zdolny uczeń (nigdy nie zaakceptuję tytułu filmu "Uczeń Szatana" - nie podoba mi się i koniec)
3. Skazani na Shawshank

A jeśli to ma być maraton, dołożyłbym Tajemnicze okno, Mgłę, Misery i Dolores

Czekam, aż ktoś się pokusi o "Rose Madder", ale będzie ciężko zrobić z tego naprawdę dobry film...

_eMBe_

Ciało jest filmem świetnym, to fakt. I moją ulubioną ekranizacją Kinga obok Skazanych i Misery.
Na Rose Madder czekam od lat.

realkriss

Z niewymienionych tu dorzuciłbym jeszcze Mgłę i Sekretne okno.

Cruzer

Ja dorzucam od siebie jedynkę "Creepshow"( a co?!), "To!" oraz "Christine".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones