Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 051 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Stephen King

Kto czytał Miasteczko Salem?? Jestem na 80 stronie ale jakoś się strasznie ciągnie :( Warto czytac do końca??

Kain

Jasne że warto! Może rzeczywiście na początku akcja trochę się wlecze (choć mnie bynajmniej nie przynudzało), ale służy to dokładnemu ukazaniu miasteczka, poznaniu bohaterów i ich charakterów.
Im dalej będziesz wchodził w książkę, tym więcej zacznie się pojawiać dziwnych i zagadkowych zdarzeń, z pozoru niepozornych i wydawać by się mogło mających przejśc bez większego echa. W ten sposób mistrz horroru w genialny sposób zbudował napięcie, które będzie Ci towarzyszyć do ostatniej strony lektury.

_Donnie_

Może... jak czytałem Misery albo Martwą strefę to wciągnęło mnie od początku a z Salem's Lot tak niestety nie jest :(

Kain

Pewnie, że warto. ^^ Potem zanim się obejrzysz, książka się skończy i znowu po nią sięgniesz. (;

Ase

mAcie rację - już skończyłem czytać i chociaż końcówka jest trochę rozczarowująca to jednak jest to świetna ksiązka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones