Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 051 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Stephen King

Stephena Kinga najbardziej czekacie? Dlaczego i kto prawdopodobnie ją wyreżyseruje?

Zbynek

Myślę, że z "Ostatniego Bastionu Barta Dawesa" mógłby wyjść naprawdę dobry dramat, zwłaszcza jakby zajął się tym jakiś konkretny reżyser, np. Frank Darabont;)...

89_jerry

Oczywiście na Mroczną Wieżę, ale sądzę, że najlepszym wyjściem byłoby zrobienie wysokobudżetowego serialu zawierającego 7 sezonów po 12 odcinków, każdy sezon obejmowałby kolejny tom sagi.

Zbynek

Mroczna Wieża - jak najbardziej się zgadzam. Jednak chyba bardziej czekam na Talizman. Gdy Steven Spielberg wyłoży od siebie dużą ilość kasy będzie co podziwiać wizualnie i myślę, że nie tylko. Chciałbym by sam film stał też na wysokim poziomie.

Zbynek

1."MROCZNA WIEŻA" - wysoko budżetowy serial jak najbardziej tak jak Panoptikon napisał tylko że no cóż 1 tom "Roland" to raczej na pilota się nadaje i nie ma raczej mowy o całym sezonie, a np. "Czarnoksiężnika i kryształ" nie widzę też jako sezon. Chociaż kto wie, bo ciekawie by to było, każdy sezon byłby diametralnie inny.

2."ROSE MADDEN" - choc prawa wykupione już chyba w 1996 a nikt się tym nie interesuje.

3."WIELKI MARSZ" - nawet serial by mógł powstać, coś a'la "24 godziny". Takie fabularne reality show. Nie pamiętam ile trwał marsz w książce (chyba ze 2 dni) ale można by było skrócić do 12 godzin, czyli 12 odcinków. 1 odcinek mógłby się zacząc już od startu, i w czasie trwania marszu, umieszczać różne retrospekcje. W pierwszym odcinku (w związku z tym że chopcy by sobie szli pełni siły i było by nudno:)) to jak doszło do wyścigu. Ogólnie troche pomyślec i serial był by niesamowity, aż widza nogi by rozbolały:)

Dude_

Słyszałem, że prawa do powieści Rose Madder posiada stacja HBO. Swego czasu było słychać jakoby sam Frank Darabont był zainteresowany adaptacją.

Zbynek

To bylo by to. Czekam wogóle na cokolwiek co Darabont nakręci na podstawie Kinga. A "Rose Madder" w szczególności.

Zbynek

Z adaptacji "Pod kopułą" mógłby wyjść bardzo dobry i widowiskowy film. Trzeba by tylko zredukować ilość bohaterów.

michi468

Fakt. "Pod kopułą" mogło by być świetne , ale nie wiem czy potrzebna byłaby redukcja ilości bohaterów. Myślę że również dobra mogła by być ekranizacja "Ręki mistrza". Co do "Mrocznej Wieży... Sam nie wiem.... Z jednej strony chciałbym zobaczyć cały obraz Świata Pośredniego na ekranie, ale z drugiej strony mam wrażenie że lepiej aby pozostał on w mojej wyobraźni. Boję się rozczarowania.

Zbynek

ja bardzo chętnie zobaczyłabym na dużym ekranie "Pod Kopułą", mógłby być naprawdę świetny film!

netii79

Ja chciałabym zobaczyć Wielki Marsz,Komórkę i ROSE MADDER :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones