Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 043 oceny materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Stephen King
Berith7777

Nie wiem o co chodzi z tym "TO". Dużo ludzi uważa tą powieść za najlepszą - mnie ona nudziła i nie doczytałem jej do końca. Według mnie najlepsza jest "Zielona mila" i "Wielki marsz"

extranick

"Wielki marsz" jest fantastyczny to fakt.Ale jak mozesz mówić,że nie wiesz o co chodzi (a propo genialnej powieści)jesli jej nieprzeczytałeś-no samo przezsie nie wiesz bo nieprzeczytałeś.Pozdrawiam.

Berith7777

Nie mówię, że jest zła czy coś, tylko mi się po prostu nie podobała - za długie, nużące opisy i po jakichś 200 stronach sobie odpuściłem, ale pewnie jeszcze do tego podejdę ;)

extranick

Podejdz-tymbardziej,że ksiazka ta ma zazwyczaj ok.1000 stron.

extranick

To prawda ze początek może troche zniechęcać ale warto przez to przebrnąć, bo książka jest naprawdę świętna

tomexior

mnie też ciężko było się przebić przez początek, ale potem było tylko lepiej.
Mam tę książkę wypożyczoną z biblioteki- strasznie stare wydanie, aż w trzech tomach. :D Pierwszy przeczytałam, biorę się za drugi . :>

Berith7777

Książki nie czytałem, ale oglądając film miałem cały czas nieodparte wrażenie że jest słaby w stosunku do książki. Pomimo że nie miałem porównania to jakiś właśnie taki niedosyt na filmie odczuwałem. Film oczywiście bardzo dobry. Dlatego też mam zamiar koniecznie gdzieś tę książkę dorwać i przeczytać, przypuszczam że się nie zawiodę.

GodAs

Na pewno sie niezawiedziesz-mimo,ze film troszke odbiega od ksiazki(jak zwykle zreszta) to uwazam go za fantastyczny(zdecydowanie najlepszy klimat z filmów na podstawie powiesci stephena kinga,no moze jeszcze "Silver Bullet" i "Needfull Things")

Berith7777

jak dla mnie najlepszy jest zbior opowiadan " czarna bezgwiezdna noc". Żadna powiesc Kinga mnie jeszcze nie rzuciła na kolana. ale ten zbior opowiadan jest genialny. Szczególnie pierwsze

monisia233

Moja ulubiona ksiazka to sklepik z marzeniami potem bastion i martwa strefa.

użytkownik usunięty
Berith7777

- "Worek kości"
- "Lśnienie"
- "Ręka mistrza"
- "Blaze"

"Blaze" nieczytałem.Natomiast "Worek Kości" strasznie mnie zawiódł finałem,ale cała historia do finalu jest zaje....Pozdrawiam.

Berith7777

"To", "Christine", "Cmętarz zwieżąt", "Pod kopułą", "Ręka mistrza", "Sklepik z marzeniami", "Historia Lisey", "Ostatni bastion Barta Dawesa", "Bastion"... nie mogłam się zdecydować na jedną :D

Berith7777

niech tylko ją wyda Prószyński :)

Berith7777

Na tą chwilę Wielki Marsz

mispl859

"Wielki marsz"to genialny pomysł a sama ksiazka równiez świetna.Pozdrawiam.

Berith7777

"Wielki marsz" zwłaszcza że się trochę nagłowiłem o losie głównego bohatera który od początku był.... :-) nie powiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones