Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
5 987 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Stephen King

Moim zdaniem zrobił to w "To", opisując jak, za przeproszeniem (i tu nie przesadzam), jedenastolatka rżnie się ze swoimi sześcioma rówieśnikami.

Shiloh

Ale mógłbyś napisać "Spojler" ? Wiem, że dużo nie zdradziłeś, ale zawsze to psuje efekt. Co do tematu, nie wiem, nie czytałem (jeszcze, zamierzam po Mroczniej wieży)

Shiloh

Moim zdaniem w żadnej, bo jestem za całkowita wolnością artystyczną i według mnie nie ma czegoś takiego że artysta przeciąga struny z mocnymi treściami w swoich dziełach. Nie robią sobie książki, filmy, piosenki o czym chcą, niech dają tam treści jakie im się podoba, i niech pokazują(w przypadku książek opisują) co im się podoba i z taką dokładnością jaką im się podoba jak mnie coś zaciekawi to sobie to chętnie sprawdzę.

frycek49

YES YES YES

Shiloh

W filmie tego nie było o.O Książki niestety jeszcze nie czytałam, ale ten fakt mnie nie zniechęci bo od tego sa horrory żeby mieć mozną treść.

Sharis

Odrzuciła mnie scena ze "Strefy Śmierci", w której

SPOILER

jeden z bohaterów katuje psa na śmierć.

/SPOILER

Ale King to King, lubi przeginać pałkę. Przytoczona przez Shiloh scena z "To" też była delikatnie mówiąc niesmaczna.

Panoptikon

Wy naprawde nie zrozumieliscie w jakiej konwencji ona sie "rznela ze swoimi szescioma rowiesnikami"? Bo raczej nie dla przyjemnosci... Jesli nie to nie mam pytan, pozdrawiam i zycze dobrej nocy.

Shiloh

E, czemu?

użytkownik usunięty
Shiloh

Fakt,ten moment to było po prostu przegięcie.Czułam się jak pedofil gdy czytałam. Co on ma w głowie o.O

Shiloh

"CIAŁO"
i gorzkie refleksje Kinga o przyjaźni.

"Przyjaciele ciągną cię w dół. Nie wiedziałeś o tym? Twoi przyjaciele. Są jak tonący, którzy łapią cię za nogi. Nie możesz ich ocalić. Możesz tylko utonąć razem z nimi."

"Przyjaciele przychodzą i odchodzą, jak kelnerzy w restauracjach."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones