Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 043 oceny materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Stephen King

Podobała się wam książka? Kto jest za filmem na podst. tej powieści? Mogłoby być ciekawie.Oby tylko nie schrzanili tego ... :)

Zeke

Jak najbardziej warto :) Książka świetna. I wciąga! Nie mogłam się od niej oderwać i przeczytałam ja w 3 dni :)

Lotta_2

No ja także każdą wolną chwilę spędzam z "Komórką" :) Za 2 dzionki dobrnę do końca :) Tylko żadnego spoilera prosze mi tu nie pisać ;)

Zeke

O ekranizacji nic nie wiem, a sama książka jak najbardziej godna uwagi.

suaweq

Nie wiem co za ksiązki wcześniej czytaliście, ale Komórka jest najzwyczajniej słaba. Pomysł zerżnięty z filmu "Puls" i "Nocy żywych trupów". Dodatkowo zakończenie nie jest zbyt ciekawe i oryginalne. Słaba książka. Polecam w tym przypadku sięgnąć po coś ciekawszego, głębszego.

Baphomet

popieram CCCP. w porównaniu z innymi dziełami Kinga, "Komórka" wypada nadzwyczaj słabo.

Zeke

Tak. Jest planowana ekranizacja "Komórki" ... Nie jestem z tego faktu wcale zadowolony bo za ekranizacje bierze sie słabiutki reżyser Eli Roth ( twórca Śmiertelnej Gorączki , Hosteli ) Książka jest świetna, natomiast sądząc po reżyserze... Obawiam się bardzo tej ekranizacji.. Chciałbym się mylić...

a o samej ekranizacji możecie dowiedzieć się tu :
http://www.filmweb.pl/Cell,2009,o+filmie,Film,id=313720

nie ma tam narazie niczego ciekawego , ale strona będzie się rozrastać.

Pozdrawiam

Mandriel

Komórka wypada słabo,za mało warstwy psychologicznej

Zeke

Miałem szczęście przeczytać parę książek Stephena Kinga, ale "Komórka" mi się nie podobała. Brak w niej tajmeniczosci.
Według mnie dużo lepszy jest "Worek kości", czy "To" - chyba najlepsza książka jaką do tej pory czytałem :).

Pajak_9

Podobne klimatem do Worka kości: Smęntarz zwierząt,Chudszy,ale ja bym chciał zobaczyć ekranizację Wielkiego marszu...

aronn

Faktycznie, "Smentarz zwierząt" też jest niezły, "Chudszego" nie miałem okazji czytać.

Pajak_9

Mi się tam podobało ;) Przeczytanie zajęło mi tydzień - muszę chodzić do szkoły xD. Ja osobiście ją polecam ;) A zakończenie - <33 xD

hera11

Mi się komórka strasznie podobała;) tylko czekać na jej ekranizację;)

Zeke

Książka bardzo mi się podobała, zastanawia mnie co zrobią z zakończeniem w filmie. Zostawią tak jak było w książce czy pokażą co się wydarzyło dalej

Zeke

Jestem za. Lubie te klimaty. Uwielbiam Kinga. Nawet jeśli film nie spełni moich oczekiwań chciałbym go obejrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones