Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 044 oceny materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Stephen King

najnowsza ksiazke Kinga??? ja jestem w trakcie jej czytania i bardzo mi sie podoba lubie ksiazki Kinga za jego styl, a takze Zombie wiec dla mnie jest naprawde rewelacyjna !!!!! poilecam innym fanom Zombie:))

Carolle

Czytałem, ale ze smutkiem stwierdziłem, że to już nie ten King co kiedyś. Mam nadzieje, że jego następne powieści będą już straszyć jak należy :)

Dimensh

ja właśnie jestem w trakcie nie jest to jakaś rewelacja ... stwierdzam to co poprzednik to nie jest już to samo co kiedyś ... nie to co takie perły jak "cmętarz zwieżąt" "Dolores Claiborne" "To" czy "zielona mila"
mam jeszcze tylko nadzieję że "historia Lisey" okaże się być w jego stylu ...

marta_heva

Ja ogólnie ostatnio mam spore zaległości jeśli chodzi o Kinga, ale większe nadzieje mam w stosunku do ,,Historii Lisey''. Myślę, że będzie bardzie ,,kingowska''

adriano

komórka jest rewelacyjna ! jedna z moich ulubionych ;)

Carolle

czytałam..... Trochę zaśmiecona bełkotem Kinga,bez szału,ale warta przeczytania w nudny wieczór....

Carolle

czytałam ponad rok temu, mnie też się bardzo podobała, do tej pory często, gdy sięgam po telefon, przypominają mi się niektóre rozmyślania Clay'a. :p

Miss_Juliet

Mi się podbała, może nawet jest w końcówce mojej pierwszej dziesiątki powieści Kinga:) Całkiem wciągająca.
Niby wyświechtany temat, ale jednak nie była to zupełnie typowa historia zombie. Pomysł z telefonami świetny:)
Bohaterowie dali się lubić i aż byłam zła za to otwarte zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones