Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 051 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Stephen King

ale mnie wciągnęła ta książka.Mam jeszcze uciekinier ale nie wiem czy warto............

ziolo

WARTO!!!!!
Wierz mi!!! jestem fanem KINGA od paru lat i nie zawiodłem sie na żadnej książce. przeczytałem wszystkie. Uciekinier to podobnie jak Wielki Marsz katastroficzna wizja USA. bardzo mocna ksiażka, która ukazuje na co gotów jest zdesperowany człowiek.
Bierz bez wachania!!
------------------------------->POLECAM<---------------------------------

tarzans

no i w końcu zdecydowałem się po nią sięgnąć. Genialna jest. No ale jakby mogło być inaczej , przecież KING TO KRÓL !!!!!!!!

ziolo

Jedna z moich trzech najukochańszych książek Kinga.
Niesamowita, trzymająca w napięciu do ostatniej sceny, silnie oddziałowująca na psychikę, przynajmniej na moją... I pytanie - czy możliwe jest, że kiedyś dojdzie do czegoś takiego w naszym pełnym sprzeczności społeczeństwie...?
Genialna książka, choć słowo genialna to i tak za mało.

elfka77

Chodziło mi oczywiście o Wielki marsz ;D

elfka77

Zdecydowanie wole Chudszego, jeśli już mówimy o książkach napisanych pod pseudonimem.

Motorcycle_Boy

Wielki marsz to naprawde mocna książka i powiem szczerze że nie mogłem się od niej oderwać. A sądzę , iż takie show w przyszłości na pewno będzie miało miejsce. Wystarczy spojrzeć na to co dzisiaj ma do zaoferowania telewizja : prawie tylko rozrywkę ( teleturnieje itp. ). W soboty, czy w niedziele w czasie najlepszego antenowego czasu właśnie tylko takiego typu programy mają miejsce zarówno w Polsce , w USA i w innych krajach. Kto wie, może za kilkanaście lat już gra w zgadywania haseł czy jazda na łyżwach nie będą potrafiły zaspokoić ludu.

ziolo

A swoją drogą "Uciekinier" to również doskonała książka i też poruszająca problemy przyszłości.
Dla mnie ta książka ma 9,5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones