Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
5 996 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Stephen King

ja jestem jak narazie początkową fanką Kinga, ale fanką ;) jak narazie przeczytałam 5 jego książek [Miasteczko Salem, Misery, Wszystko jest względne, Cztery pory roku, Podpalaczkę i Lśnienie], jestem w trakcie czytania szóstej [Christine] i zakupuje 7 [Sklepik z marzeniami] (;
Do tej pory najbardziej podobała mi się Misary. Jest świetnie napisana i baaardzo mocno wciąga.

Sate

radze ci przeczytać TO! i SMĘTARZ DLA ZWIERZAKÓW teraz męcze ZIELONĄ MILE i mi sie bardzo podoba

Sate

sklepik z marzeniami, dolores, misery... Wszystkie są fajne... ;)

Sate

ja w sumie polubiłam wszystkie jego książki, które przeczytałam, ale najbardziej podobaja mi sie opowiadania, np. z "nocnej zmiany" czy "wszystko jest względne"- są po prostu genialne! mam nadzieje ze king napisze ich wiecej...

Sate

miasteczko salem, desperacja, chudszy, dolores claiborne...duzo ich jest

Sate

Wszystkie książki King'a uważam za bardzo dobre i wszystkie bardzo lubię. Za najlepsze uważam "Lśnienie" i "Miasteczko Salem",
Pozdrowiam wszystkich fanów Mistrza Grozy....

Sate

zdecydowanie Mroczna Wieża Coś pieknego Wciąga niesamowicie Polecam wszystkim

Sate

Moje ulubione książki Kinga to: "Carrie", "Worek kości", "Lśnienie", "To", "Bastion" oraz "Zielona mila", a także opowiadanie "Ciało", na podstawie którego powstał film "Stań przy mnie".

Sate

Po "Smetarzu dla zwierzaków" miałam niesamowity koszmr. polecam poczytać sobie przd zasnięciem szczególnie końcówke książki.... hehehehe

Sate

książki Kinga czytam przede wszystkim przed snem.. ;)

Sate

ja na razie przeczytalem: Mroczna Polowe, Sklepik Z Marzeniami, Miasteczko Salem, Wielki Marsz i Martwa Strefe. Czytam teraz Cujo a nastepnie wezme sie za: Colorado Kid, Bastion, Uciekiniera i Szkieletowa Zaloge( zbior opowiadan )

Sate

Moim zdaniem najlepszy jest "Worek Ko

I_Am_You

Misery, Miasteczko Salem i oczywiście Lśnienie.

Rychoslaw

Carrie :) innych niestety nie czytałem :( pozdro

Sate

Polecam szczególnie Zieloną Milę, super książka!!!!Skazani na shawshank też jest super, może są one mniej przerzażającr, ale posiadają to coś co przyciąga....

aanka

Ja teraz skonczylem juz 8 ksiazke KINGA! I zaczynam "Szkieletowa zaloge" ( zbior opowiadan ). Polecam: "Wielki Marsz", "Miasteczko Salem" i "Sklepik Z Marzeniami"

digital8

"Miasteczko Salem" i mało znany "Marsz" o ile dobrze pamiętam tytuł i autora, bo czytałem to bardzo dawno temu - świetna książka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones