Steve Buscemi

Steven Vincent Buscemi

8,1
36 243 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Buscemi

to bez watpienia chodzacy seks. Ma w sobie to "cos", ktore sprawia, ze jestem cholernie podniecona :)

roccus

jak dla mnie też:D niby nic specjalnego ale ma to COŚ co niesamowicie przyciąga:)

olus_o

hehehehe przecież ten koleś wygląda jak dziwak :P Widać w tym pokręconym świecie panienki ruszają FREAK'ów :P Aktor dobry ale żeby sexy znowu :)

roccus

ej dokładnie! to jest właśnie chodzące 'to coś'!

użytkownik usunięty
strzelaj

Słuchajcie dziewuszki jedyne co mi zostaje do napisania w temacie to jedno WIELKIE... lol

strzelaj

nie wiem o co chodzi ale ja mam tak samo:)!

kaskaju

Hm... ja nie wiem. Niby też mi się tacy 'brzydale' podobają, ale Steve do niech nie należy. Jest fajny, ale żeby mial 'to coś'? Dla mnie nie :p

Revenga

wiem o co chodzi. nie podoba się, ale...normalnie ma to coś :P i ma tgo bardzo dużo:P

roccus

a ja myslalam ze to ja jestem jakas dziwna.. :D
no.. ma to "coś" , choc za ładny nie jest :))

__Aluszka__

No właśnie Steve nie jeste piękny, ale to "coś" ma.. uwielbiam go ;]

Prince_6

ma charakterystyczny wygląd, ktory przyciaga uwage i swietnie wypada w rolach. nie wiedząc jak to okreslić mozna powiedziec ze "ma to coś" i to stwierdzenie jest w takiej sytuyacji jak najbardziej trafne ;)
autorka tematu okreslila go tez idealnie slowami: "chodzący seks" xD
ps. tez myslam ze jestem dziwna wielbiąx go a sie okazuje, że budzi ogolny podziw:P

roccus

Powiem szerze, że i mnie on niesamowicie kręci

roccus

Mnie nie kręci (nie ta orientacja :D), ale trzeba przyznać, że ma w sobie coś co przykuwa uwagę na ekranie. Kradnie kadr w niemal każdej scenie, w której się pojawia (a grał już z najlepszymi). Brawa dla Steve'a.

roccus

masz racje ma to "cos"..uwielbiam patrzec jak gra..

Kate_62

to i ja się dołączam, macie rację z 'tym czymś' ;)

roccus

Oj ja tak samo! Myślałam, że jestem jedyna! Strasznie mnie kręci...w Locie Skazańców był extra, wtedy to po prostu ledwo wytrzymywałam! Tak, piękny nie jest ale ma w sobie coś co niesamowicie przyciąga...hehe

aurora_laura19

mam tak samo :D myślałam, że jestem jakaś dziwna, bo koleś jest trochę psychodeliczny... :D

roccus

i dla mnie też ...Ogólnie podobają mi się mężczyźni których 99,99% kobiet uważa za brzydkich(pierniczę ,co?)

Heidi666

A mi się nie podoba właśnie mam odwrotnie jak Wy ja się go w sumie boję nawet no ale coż...

roccus

Jest zajebistym aktorem, charyzmatycznym, ale nie wiem co Wy (kobiety) w nim widzicie - jest charyzmatyczny w swoich rolach, ale popatrzcie chociaż na jego zęby (!!!).

roccus

Podłączam się do koleżanek, brzydactwo niesamowite, zwłaszcza wobec hollywoodzkich standardów, ale ma jakiś niesamowity magnetyzm, mrr ;>

eruanne

Ma coś i gdzieś, lecz nie wiadomo co i gdzie.

Mówię wam, to te usta.

roccus

oooooooo matko ... ja mam to samo :D chodzący seks, jego gra aktorska, sposób bycia sprawia że mam na niego aką cholerną ochotę :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones