Steve Buscemi

Steven Vincent Buscemi

8,1
36 243 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Buscemi

Największe osiągnięcie?

użytkownik usunięty

Pamiętam go doskonale z con Air ale nietylko (tylko nie pamiętam z czego jeszcze ;-) Najlepsza rola waszym zdaniem? Gdzie najbardziej się wsławił, najlepiej zagrał. Tylko proszę o konkrety, a nie komentarze podnieconych panienek ;)

Był świetny we "Wśiekłych psach" i bardzo dobry w "Ghost World", "Big Fish" i "Fargo".

hmm fajny gość w "Desperado" ;p Nawet fajnie się nazywał "Buscemi" ;p;p
"Con Air" dla mnie bomba uwielbiam go w tej roli ;)) Psychol ;]
"Duża Ryba" też fajniutko ;]
Co jeszcze.. aa no i "Armageddon" nieźle śpiewa ;]
"Mali agenci 2" średniawo.. ale jego rola ok ;)

Prince_6

aha no i jakze moglam zapomniec o "Wściekłych psach" ... ;]

użytkownik usunięty
Prince_6

Fargo , Barton Fink i Big Lebowski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![najlepsze role u Coenów :] ]


Ale jak mam wybierać to Fargo.






9/10

użytkownik usunięty

No i jeszcze zajebiście gra w Sopranos.

Edycja do poprzedniej oceny 10/10.

Oczywiście Wściekłe Psy!! Kapitalna rola, jak dla mnie postać Mr Pink była idealnie stworzona dla niego, podobał mi się też w Con Air (fajny czubek) i w Armagedonie.

mnie sie najbardziej podobał jak grał w takich filmach jak:
"Ghost World"
"Big Fish"
"Fargo"

użytkownik usunięty
felix_cat

taaaak Con Air! wczoraj obejrzałam ponownie ten film i UWIELBIAM JEGO POSTAĆ. cudowna! Choć fabuła/akcja lotu skazańców to wg mnie megasieczka-bajeczka dla nastoletnich chłopców chcących góry przenosić i nie myśleć o sobie w kategorii "zwykły szary nikt", to pan Busemi znakomity i dla niego mogłabym obejrzeć znów ten film.! Idealnie obsadzony w tej roli.

On gra czasem świrów, ale to nie znaczy że jest [to w ramach potępienia tytułu jednego z wątków poniżej]

OFC Wściekłe Psy i Con Air !!! :)))

Ogólnie spoko aktor z niego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones