Steve Buscemi

Steven Vincent Buscemi

8,1
36 243 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Buscemi

Może to dziwnie zabrzmi, ale dla mnie dobrze gra 'psycholów' - bez urazy.. Ma w sobie.. taką bijącą i przenikającą tajemniczość. I te jego OCZY! Często mnie przeraża.

Naja92

Jak dla mnie bardziej do roli psychopatów nadaje się Christopher Walken albo William Dafoe ... Steve jest bardziej przyjazny w odbiorze nie przeraża tak bardzo i bardziej nadawał by się do roli np. "komputerowych świrusów" albo w ogóle świrusów ale nie psychopatycznych ... wg mnie ^^

kiki_345

Zgadzam się. Jego twarz bardzo pasuje do takich roli. Bardzo lubię i szanuję tego aktora, moim zdaniem jest jednym z najlepszych aktorów drugiego planu.

fanmanu

jak dla mnie ma strasznie denerwujący typ urody. taki, że jak na niego patrzę, chciałabym mu krzywdę zrobić:P ale obiektywnie świetny aktor.

Naja92

Boję się go! Szczególnie w "Con Air", gdzie wymawia parę słów. Koszmary mnie dręczyły przez kilka dni po obejrzeniu filmu! Nawet gdy gra pozytywne role, ma w sobie właśnie tą tajemniczość. Genialny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones