Steve Buscemi

Steven Vincent Buscemi

8,1
36 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Buscemi

Ja się go boję. Szczególnie po obejrzeniu "Con Air", chociaż on tam nic nie zrobił, nic nie powiedział. Ma jakiś taki... mrok w oczach. Ale ja to lubię :)

użytkownik usunięty
dancewithangel

Mam podobnie, jest tak mroczny,że aż pociągający.

Jaki tam starszny, przesadzasz D. :D

Jest cudowny :D

Caireann

Jak dla mnie też przerażający. Ma twarz wręcz stworzoną do grania czarnych charakterów. Pierwsza myśl która nasuwa mi się gdy na niego spojrze: psychopata

dancewithangel

No dokładnie! W 'Con Air' nic nie zrobił, a teraz jak tylko widzę jego twarz to od razu jaskółczy niepokój wchodzi w me serce. Za tę jedną i jakże krótką rolę powinien dostać Oskara. Myślę, że wiele osób się ze mną zgodzi.

I tu zaskoczenie jest także, że na liście ten aktor jest tak wysoko, a ja go z żadnego innego filmu nie kojarzę! Czytam tytuły i ledwie pojedyncze z nich widziałem, ale nawet go z nich nie pamiętam...

Bosniak

Fakt, w tym filmie osiągna szczyty psycholstwa! Włos dęba staje i można sie posrać!
Przebija go jedynie Dr. Lecter Hannibal! Hej!

dancewithangel

Też się go boję. Jakbym go spotkała na ulicy, to wiałabym gdzie pieprz rośnie.

mediocre

Mam dokładnie to samo co Wy ;) Ja go jeszcze pamiętam z Desperado ale w Locie Skazańców to aż po prostu ;) sama się go momentami bałam ;)

mediocre

Jak ja bym go spotkał na ulicy to bym go przytulił, ucałował i zabrał sobie go do domu :D
Ale tak wspominając o jego rolach (m.in. w Con Air) to on zwykle gra :
-bardzo inteligentnych wariatów (Con air,Duża Ryba,Mali agenci ...)
-albo realistów, ludzi stojących twardo na ziemi którzy pomagają głównemu bohaterowi (Wyspa,Desperado,Wściekłe Psy)

Tak czy inaczej to zajebisty aktor który mógłby zagrać kążdego ( i każdĄ !!! ) i choć grywa drugoplanowe i epizodyczne role to czuje że bez jego udziału te filmy miałyby o 1/4 mniejszy popyt ,
gdyż on dodaje coś zajebistego do filmu - samą swoją obecnością
Jak dla mnie 10/10

krzycho123

Buscemi, Walken, Malkovich i Buka - gwarantowana bezsenna noc. Ale Norton też może przestraszyć.

cotton_puma

Buka najbardziej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones