Steven WeberI

Steven Robert Weber

6,7
2 008 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Weber

Które filmy z tym aktorem (ale nie w roli która pojawia się tylko na parę minut) moglibyście polecić? Widziałem do tej pory jedynie "Lśnienie" i "Desperation".

LoganScott

filmów z nim to niezbyt kojarze,ale za to serial Studio60 jest świetny. Naprawde warto zobaczyć, gra tam jedną z głównych ról i to jak naprawde genialnie.

LoganScott

jesli nie chodzi o same filmy to serial Skrzydła obowiązkowo!

LoganScott

Dracula wampiry bez zębów

LoganScott

"Sublokatorka" - bardzo ciekawa rola drugoplanowa, nikt nie zagrałby jej lepiej.

LoganScott

To aktor głównie serialowy, więc jak już pisali wyżej, Studio 60 i Skrzydła to przede wszystkim

LoganScott

Polecam mini serial Lśnienie , super poradził sobie z rolą (niestety nie przebił grą aktorską J.N w wersji kinowej Lśnienia - J.N urodził się przeznaczony do tej roli:) )

ankaa1989_filmaniak

a przeczytała Pani w ogóle temat ze zrozumieniem? autorka wyraźnie napisała, że Lśnienie już widziała ;)

Pauleta

no tak rzeczywiście, nie wiem czemu ale czytając post za pierwszym razem nie zauważyłam "Lśnienia" - przepraszam za pomyłkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones