Steven Zaillian

Steven Ernest Bernard Zaillian

7,7
2 695 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Steven Zaillian

Bo trochę przesadzasz. Jakieś kompleksy masz czy coś? Za ciężkie zabawki miałeś w dzieciństwie? Twoja argumentacja jest naprawdę prymitywna, jak masz coś to przynajmniej z sensem,a nie szopke tutaj odstawiasz. NIe no naprawde się dziwię ze takie... jednostki łażą po planecie. Co ci żydzi zawinili? Jak nie ma na kogo zwalić to najlepiej, co nie? Jak ci sie w żyiu nie ukłąda to sie zabij, a nie nam tu humor psujesz.

Eryda

A Ty poczytaj trochę książek historycznych.

Dobry_2

A no tak... no popatrz. No to znienawidzmy każdego. Gdyby nasz naród był święty. Mój drogi, zależy jakie książki poczytasz, a chciałabym ci oznajmić, że jak sie bardziej w czytasz a nie tylko przejrzysz obrazki (bo po twoich wypowiedziach wątpie być czytał inne)to dowiesz sie czegoś wiecej i przestaniesz odbierać każdego człowieka przez pryzmat własnej nienawiści. Jak chcesz juz się na kimś wyrzywać to znajdź sobie konkretną osobę, a nie rzeczy tak ogólnikowe. Albo sobie kup misia pluszowego i pokrzykuj co chwila na niego, może ci przejdzie.

Jak by nie przeszło to możesz znowu napisać, moze razem coś na ten twój problemik wymyślimy.
Pozdrawiam

Dobry_2

no pewnie się zdziwisz, ale troszkę już książek historycznych przeczytałam i nie musisz się w nauczyciela bawić, chyba że tak lubisz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ortalion

Dziwi cię to, że ktoś nieżydowskiego pochodzenia może ich bronić? Może dlatego że nie bronię nacji tylko prawdy! Uparłeś sie tak na tych żydów jak by nie wiadomo co ci zrobili? Co cały izrael ci sadzonki podeptał czy co? czy moze sam jesteś jakiś niedowartościowany i musisz na innych naskakiwać? Co to może być, brak uznania w życiu zawodowym? Koledzy cię nie lubią? Impotencja? no powiedz co się stało że tak żydów nienawidzisz?

Eryda

Za to że zjadali polskie dzieci a później przekupywali sądy i policję żeby siedziała cicho !!!!!!!!! To niepodważalny fakt historyczny.

Ortalion

Jak by nawet, to nie wszyscy żydzi te dzieci jadły! Idąc tym sposobem to cały świat można znienawidzić! Nikt nie odpowiada za cały naród po takim czasie, co ten Steven Zaillian mógł wiedzieć o jakiś dzieciach, on pewnie ledwo sie orientuje gdzie Polska leży!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ortalion

żydzi jedza polskie dzieci, chińczycy psy i koty, francuzi żaby i ślimaki...każdy naród ma swoja kuchnie, bez względu na to jak dziwna by nam sie nie wydawała, nie rozumiem o co tyle szumu... sam będąc na wycieczce w Izraelu zamówiłem sobie w restauracji potrawe, i nie wiedząc co to było zjadłem ze smakiem- później, jak sie dowiedziałem, było to polskie dziecko- tradycyjna potrawa kuchni zydowskiej... palce lizać!

miczum

Mam nadzieje że smakowało, również zamierzam sie wybrać do Izraela na jakieś małe co nie co. Chciałam sama jakieś sieknąć, ale nikt nie przyrządza dzieci tak jak żydzi, więc porzuciłam ten pomysł i zbieram na bilet do Jerozoimy

Ortalion

Tak, bo jedzenie polskich dzieci to jego pasja, to co że napisał scenariusz o prześladowaniach żydowskich, to też jest fakt!

Eryda

Wy sobie żartujecie a tysiące polskich dzieci zostało zeżartych przez żydowska masonerię i zaprzeproszeniem wysranych w krzokach!

Ortalion

Miliony, miliardy... Kto o tym wie? Ty i reszta zapaleńców, już chyba bardzo zdeterminowanych, bo ten argument jest trochę chory.

Eryda

To wy jest jesteście chorzy bo nie dostrzegacie prawdy!

Ortalion

Jakiej prawdy? Że żydzi jedli polskie dzieci? Ale człowieku po co?! Po co im było by to robic? To jest naprawdę nielogiczne co piszesz. Skad w ogóle bierzesz takie informacje?

Eryda

Od razu widać że oglądasz tylko żydowsko masońską telewizję TVN i czytasz Wyborczą.
Prawda jest taka że Żydzi są narodem opętanym przez szatana. Ciągnie się to za nimi od czasów kiedy zamordowali Chrystusa ? wtedy Bóg oddał ten naród szatanowi. Od tamtego czasu Żydzi trzymają się jeszcze bardziej razem, założyli sekty masońskie na całym świecie, które porywają i pożerają żywcem dzieci, najchętniej polskie. Dlaczego? Ponieważ jak powszechnie wiadomo Bóg odebrał Żydom status narodu wybranego i dał go Polakom. Toteż naród żydowski prawdopodobnie do końca świata będzie próbował zniszczyć Polaków i polskość by szatan zatriumfował. Niestety jak to napisał kiedyś ksiądz Bartnik ?Nie uda im się to..... im to się nie uda - bowiem z naszego narodu wyjdzie iskra, która oczyści i zbawi świat...? Więc ? polscy katolicy powinni kroczyć na czele budowniczych świata tworzących rodzinę ludzką...?
Proponuję Ci wziąć się za powarzoną literaturę zamiast tkwić w mrokach Żydowskiego zakłamania.

Ortalion

No nie no człowieku... widac że to są jakieś żarty, aż mi głupio ze się w to wciągnełam i nie poznałam że to są żarty...

Ortalion

ej stary! majewski chyba ciągle szuka wariatów, dawaj! dawaj!

Ortalion

jesteś chory. masz spiskową teorię dziejów. pewnie jesteś największym fanem cejrowskiego i korwin-mikke, pewnie jesteś skrajnie konserwatywny, nietolerancyjny, a za jarosława oddałbyś życie. polacy to naród wybrany? zaraz się posram ze śmiechu. polacy to w przerażającej większości nieroby i wieśniaki mentalne. przerażające jest to, że uważasz, że jesteś częścią narodu wybranego... pewnie masz poczucie jakiejś misji. ciekawa jestem bardzo co masz na myśli mówiąc o poważnej literaturze (pewnie pisząc 'powarzoną' popełniłeś błąd, ale to dlatego, że przeciez tyle czytasz), o jakich autorach myślisz.mam parę pytan: kiedy planujesz powstanie? jak żyjesz z tym, że jarosław nie jest w stanie wygrać wyborów? i ma niskie poparcie? kochasz ojca dyrektora? postanowiłam, że traktuje twoje wypowiedzi jak żart. czuję się o wiele lepiej, przerażałaby mnie świadomość, że ktoś taki jak ty istnieje.

kosela

A Ty co, następna? Masz jakieś profity z tego że Ryży wygrał wybory? Jarek z dwoma pajacowatymi koalicjantami zrobił więcej dobrego niż platforma ludzi bogatych przez pełną kadencję i te nieszczęsne pół roku. Jeszcze się nie przekonałaś, że tvn i gw zrobiła ci papkę z mózgu? Nie minęło ci jeszcze lemingu po tym wszystkim co ryży, sikorski, kidawa-błońska, komór i niesiołowski odwalili?

Graff_von_Janoloff

tylko współczuję, nie mam zamiaru z tobą dyskutować, bo wiem, że tacy prości ludzie jak ty są przekonani o swojej nieomylności. polacy zasługują na pis, są warci takiej partii rządzącej. jest mi wstyd, że pochodzę z kraju pełnego nietolerancji, zaściankowości i nienawiści do innych. śmieszy mnie poczucie wyjątkowości, a tekst, że jesteśmy narodem wybranym, za każdym razem mnie śmieszy. a propos mojej papki w czaszce to niestety jestem osobą należącą do mensy, czyli jak pewnie wiesz mam spore iq, pozwala mi to na posiadanie własnej opinii i nie sugerowanie się informacjami mediów. przykro mi, że niestety u ciebie jest inaczej i masz w mózgu radiomaryjną papkę.

kosela

Wątpię w twoje wysokie iq, klakierku. Doda ponoć też miałaby być w mensie. Ona chyba też jest za peło, prawda?

Graff_von_Janoloff

ty, zwolennik spiskowych teorii nie wiesz, że inteligencja dody to pr?

kosela

Wytłumaczę ci co miałem na myśli bo nie zrozumiałaś. Tak prosto: zasugerowałem że nie jesteś w mensie, bo pie%olisz jak potłuczona. Tak jak doda nawet nie wiesz co to test na inteligencję, ale tak jak dodzie nie przeszkadza ci to w chwaleniu się tą rzekomą inteligencją. O swojej inteligencji się nie mówi - ją po prostu widać/słychać. Przypomina mi się jak Frytka u Cejrowskiego stwierdziła, że jest osobą charyzmatyczną. "Halo, jestem charyzmatyczna! Za mną!" Zabierzcie jej prawo wyborcze, proszę...

Graff_von_Janoloff

doskonale zrozumialam o co ci chodzi, to ty nie zrozumiales mojego posta. zaluje, ze wdaje sie w dyskusje z prostakami, ktorych wzorami sa takie gnidy jak cejrowski. mam o was wszystkich bardzo zle zdanie, a ta dyskusja utwierdzial mnie we wczesniejszym przekonaniu. wspolczuję Ci, bo pewnie jesteś bardzo nieszczęśliwy... skoro nienawidzisz tylu ludzi pewnie najbardziej nie lubisz samego siebie...

kosela

'nietolerancja wynika z bezmyśloności, braku świadomości i poczucia małości. ludziom nietolerancyjnym, którzy uważają się za lepszych niż są nietolernacja 'potrzebna jest jako mechanizm dominacji i samowyniesienia. Musi kimś gardzić, gdyż to daje mu poczucie wyższości, pozwala zapomnieć, że on sam jest marnością' (Ryszard Kapuściński)
CAŁY TY, niedowartościowany, nienaiwdzący siebie.

kosela

Lubi Kapuścińskiego. Także za jego zdrowe podejście do Afryki i jej mieszkańców, zwane często rasizmem. Ale żeby o tym wiedzieć trzeba znać Kapuścińskiego a nie cytować znaleziony w sieci kawałek.

Graff_von_Janoloff

Aaaach, odpisałem Ci. Cóż za chwila zapomnienia. Nie powtórzy się.

Graff_von_Janoloff

przeczytalam większośc Jego książek... ale pewnie to nieprawda, bo ty wiesz przeciez lepiej. uważam, że ta rozmowa nie prowadzi do niczego, myślę, że jesteś skończonym idiotą z chorą średniowieczną ideologią, ty masz podobne zdanie o mnie, pewnie dla ciebie moje liberalne poglądy zagrażają polskości. męcz się w swoim świeie nienawiści i teorii spiskowych... niesamowicie ci wspolczuje....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones