Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
73 447 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

mógł przegapić tak ważne info.
http://blogs.indiewire.com/theplaylist/sylvester-stallone-says-hell-kill-off-ram bo-in-rambo-5-will-star-in-remake-of-spanish-thriller-no-rest-for-the-wicked
http://www2.macleans.ca/2012/03/06/on-feuding-with-arnold-schwarzenegger-and-wha ts-wrong-with-todays-action-heroes/

Mowiacy_do_reki

Typowe, zdanie od małej litery. Pięknie. Wspaniały polonista. Wielki Hejter FIlmWebu i taki niewybaczalny błąd. A do mnie się pruje, szmaciaszek. Będę ci to wypominał do końca twojego nędznego żywota, pamiętaj! Teraz już wiem. Znam twój słaby punkt. Haha

Heller1304

Naucz się czytać, bo twoje czepianie się byle czego ciebie ośmiesza.
Haha, dokładnie patrz na siebie, bo dużo ci brakuje, ale widzę, że znowu szukasz uwagi. Czyżby koledzy znowu olewali? A może właśnie za bardzo cię kochają. Twój nędzny żywot nie będzie zapewne długi, szczególnie, że szukasz problemów.

Mowiacy_do_reki

Haha jakie to piękne. Tym razem nie pominąłeś błędu i zacząłeś od wielkiej litery. Brawo! :D Robisz postępy trollu.

Heller1304

Przypomnij najpierw, kto ciebie nauczył pisać i zacznij się popisywać, nieuku. U mnie nie ma błędu, ale rób z siebie debila dalej, proszę bardzo. Widzę, że stawiasz na ilość, nie jakość, normalka u ciebie. Powodzenia trollu.

Mowiacy_do_reki

Haha przypomnij sobie błędy z przeszłości. Haha kto tu kogo powinien pouczać. Od dzisiaj mów do mnie panie profesorze Heller. Bo cię pojadę jak psa. xD

Heller1304

Profesor Heller, haha, ale thebill.
Tak jeżdżą twoi koledzy?
Mam sobie przypomnieć coś, co wymyśliłeś? Dobre.

Mowiacy_do_reki

Drugi link BARDZO dobry. Wyjaśnia całe mnóstwo spraw w karierze filmowej Sly'a. Zebrało mu się na zwierzenia... ale w pozytywnym sensie.

TangoAndWaltz

Tak jak napisałem Rambo uciekł przed śmiercią, ale nie przed botoksem;)

Mowiacy_do_reki

I kolejny temat, w którym nazwany jesteś trollem. To chyba zbieg okoliczności:P

katedra

Tak, szczególnie przez tego samego użytkownika. Dowaliłeś, nie ma co. To jak było z tą siłownia? Mokry się zrobiłeś, jak ten koleś uwodził cię swoim brzuchem i spojrzeniem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones