Czy kiedykolwiek wsuchiwaliście sie w to co oni śpiewają? Ich piosenki są psychiczne i smutne. Aż trudno się przy nich bawić i wymachiwać czupryną jeżeli wie sie co oni śpiewają. Zespół jest jednym z moich ulubionych. Mają dobre treści a sama muzyka jest genialna. Lubię ich tylko szkoda ze to takie ćpuny. Ale Tankan...
więcejProszę nie wyśmiewać się z mojego ( oraz innych ) wyborów, dziękuje !
1. System Of A Down - majstersztyk totalny, niepowtarzalny (szczególnie Sugar i Suite Pee) miód i orzeszki i tyle ! :_D
2. Toxicity- też genialne, ale Prison Song jakoś nie trawię
3. Steal this Album - Fajne, ale nie to co 2 pierwsze...