Szymon Majewski

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/148593/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":784,"rate":6.395408163265306,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":true,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/148593/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":93,"rate":6.645161290322581,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"dubbing"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/148593/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":31,"rate":7.935483870967742,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/148593/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":8,"rate":7.25,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,4
784 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Szymon Majewski
 • użytkownik usunięty

  Strasznie mi brakuje programu Szymon Majewski Show, poza tym uwazamze mial ogramna
  charyzme w filmach jak w E=MC2, kazdy wers przez niego powiedziany odrazu zapadal mi w pamiec.
  I nieporownujcie go do powiatowego bo Szymon mial wiecej zasad moralnych I znal swoje miejsce, poza tym u niego jest mnostwo integracji z drugim czlowiekiem a u powiatowego zdecydowanie jej brakuje

 • Mam podobne odczucia. Uwielbiam jego programy (oprócz Szymon Majewski Show także HDw3D i Szymon na żywo) i bardzo mi ich brakuje. W sumie to dopiero teraz nadrabiam odcinki pierwszego programu, bo byłam tak naprawdę jeszcze dzieciakiem gdy go prowadził. Byłam też fanką parodii polityków, które wychodziły bosko ;)
  Również wolę Szymona od Kuby, który jednak przekracza czasem granice przyzwoitości (z całym szacunkiem). Pan Majewski to inteligentny, ale i utalentowany człowiek, bo on też wcielał się przecież w rozmaite postacie.

 • użytkownik usunięty

  natka17_1998 Jak najbardziej tylko jeżeli uwielbiasz jego parodie polityków to nieogladajac SMS ominęło cię mnóstwo boskich parodi :)

 • Na aplikacji Player dostępne są 3 ostatnie sezony SMS, a ostatnio zamówiłam też ,,Rozmowy w tłoku" na dvd z 2005-2006. Ale zdaję sobie sprawę, że reszta jest niestety niedostępna :( Gdybym była wtedy starsza, to oglądałabym normalnie w telewizji, a tak to rzeczywiście sporo mnie ominęło.

 • użytkownik usunięty

  natka17_1998 A mozna kupic sezony SMS?

 • Wydaje mi się, że niestety nie :/

 • Twoja definicja pojecia "charyzma" z goła musi odbiegac od tej slownikowej .

 • użytkownik usunięty

  maciekb80 No musi

 • Dziennikarz z niego do bani . Prowadzac audycja co tydz z daną " gwiazda" zadaje pytanie , przerywa odpowiadajacemu nie daje tym samym dkonczyc mysli . A jak sie podlucha co on w ogole mowi to w tym ani ladu ani skladu nie ma . Jednego zdania nie potrafi skladnie ulozyc placzac sie w gaszczu gadki trzy po trzy jak totalny amator . I ten jego wymuszony smiech badz zdziwienie . Do d.py jestes Szymon .

 • maciekb80 Do tego to nie były jego pomysły na scenariusz programu,robił to co mu każą ,jak w reklamie Playa ,jakby mu kazali zjeść gówno to by to zrobił.

 • JasonX68 Poprawka.reklamie Plusa ,natłok tego badziewia w tv jest straszny,nietrudno o pomyłkę :)

 • JasonX68 Ale on sam z siebie nie jest elokwentny . No nie wiem czy " robi co mu kazą " czy kazali . Tak czy siak krasomowca z niego zaden a jako dziennikarz tez o d..e rozbic :) . Dzieci sie lepiej wyslawiają .

 • maciekb80 Sam Majewski przyznał w jednym, z wywiadów,że podpisując umowę zgodził się automatycznie na pomysły reklamodawców,jeżeli się nie zgodzi straci kontrakt i zapłaci odszkodowanie,to chore ale jeżeli traktują go jako krajowego pajaca to aż boję się oglądać reklam z nim przed Bożym Narodzeniem ,co zrobi biednemu grubemu panu z czerwonym nosem ,który lubi dzieci ? hehe