Szymon Majewski

6,6
1 303 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Szymon Majewski

Strasznie mi brakuje programu Szymon Majewski Show, poza tym uwazamze mial ogramna
charyzme w filmach jak w E=MC2, kazdy wers przez niego powiedziany odrazu zapadal mi w pamiec.
I nieporownujcie go do powiatowego bo Szymon mial wiecej zasad moralnych I znal swoje miejsce, poza tym u niego jest mnostwo integracji z drugim czlowiekiem a u powiatowego zdecydowanie jej brakuje

Mam podobne odczucia. Uwielbiam jego programy (oprócz Szymon Majewski Show także HDw3D i Szymon na żywo) i bardzo mi ich brakuje. W sumie to dopiero teraz nadrabiam odcinki pierwszego programu, bo byłam tak naprawdę jeszcze dzieciakiem gdy go prowadził. Byłam też fanką parodii polityków, które wychodziły bosko ;)
Również wolę Szymona od Kuby, który jednak przekracza czasem granice przyzwoitości (z całym szacunkiem). Pan Majewski to inteligentny, ale i utalentowany człowiek, bo on też wcielał się przecież w rozmaite postacie.

użytkownik usunięty
natka17_1998

Jak najbardziej tylko jeżeli uwielbiasz jego parodie polityków to nieogladajac SMS ominęło cię mnóstwo boskich parodi :)

Na aplikacji Player dostępne są 3 ostatnie sezony SMS, a ostatnio zamówiłam też ,,Rozmowy w tłoku" na dvd z 2005-2006. Ale zdaję sobie sprawę, że reszta jest niestety niedostępna :( Gdybym była wtedy starsza, to oglądałabym normalnie w telewizji, a tak to rzeczywiście sporo mnie ominęło.

użytkownik usunięty
natka17_1998

A mozna kupic sezony SMS?

Wydaje mi się, że niestety nie :/

Twoja definicja pojecia "charyzma" z goła musi odbiegac od tej slownikowej .

użytkownik usunięty
maciekb80

No musi

Dziennikarz z niego do bani . Prowadzac audycja co tydz z daną " gwiazda" zadaje pytanie , przerywa odpowiadajacemu nie daje tym samym dkonczyc mysli . A jak sie podlucha co on w ogole mowi to w tym ani ladu ani skladu nie ma . Jednego zdania nie potrafi skladnie ulozyc placzac sie w gaszczu gadki trzy po trzy jak totalny amator . I ten jego wymuszony smiech badz zdziwienie . Do d.py jestes Szymon .

maciekb80

Do tego to nie były jego pomysły na scenariusz programu,robił to co mu każą ,jak w reklamie Playa ,jakby mu kazali zjeść gówno to by to zrobił.

JasonX68

Poprawka.reklamie Plusa ,natłok tego badziewia w tv jest straszny,nietrudno o pomyłkę :)

JasonX68

Ale on sam z siebie nie jest elokwentny . No nie wiem czy " robi co mu kazą " czy kazali . Tak czy siak krasomowca z niego zaden a jako dziennikarz tez o d..e rozbic :) . Dzieci sie lepiej wyslawiają .

maciekb80

Sam Majewski przyznał w jednym, z wywiadów,że podpisując umowę zgodził się automatycznie na pomysły reklamodawców,jeżeli się nie zgodzi straci kontrakt i zapłaci odszkodowanie,to chore ale jeżeli traktują go jako krajowego pajaca to aż boję się oglądać reklam z nim przed Bożym Narodzeniem ,co zrobi biednemu grubemu panu z czerwonym nosem ,który lubi dzieci ? hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones