TabooII

Jaime Luis Gomez

5,6
69 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taboo

- jego przezwisko (niektórzy nie wiedzą) czyta się Tabuu
- podczas kręcenia teledysku "Where Is The Love" był pijany
- pali marichuanę "Rano palę ziele, po południu palę ziele to i wieczorem też" powiedział Taboo dla jednej z amerykańskich telewizjii...
- gdy był dzieckiem nie był lubiany przez innych rówieśników...
- miał romans z ... Fergie. trwał on 4 dni ...
- zawsze sam sobie układa fryzury. nigdy nie był u fryzjera
- został uznany za człwieka show-biznesu o najbardziej orginalnym wyglądzie

narazie tyle. źródło ... internet a tam to różnie ...

jada_doll

eeee...z tego co wiem to nic z tego nie jest prawda. na temat tego trzeciego to sam sie wypowiedzial ze sie wtedy nabijal i to nie prawda. zastanawia mnie tez ten romans bo powiedzial ze jak fergie ledwo co sie pojawila w zespole to mial na nia chetke ale zeby romans? chociaz wszystko jest mozliwe:)

melman_2

wszystko jest prawdą !!
czyta się Tabuu
był pijany (mozecie to zobaczyc gdy spiewa w tym busie !!) a co do reszty to powiem pozniej bo lece na impre :)))))))0

jada_doll

Po pierwsze Taboo to nie nazwisko, po drugie jakos patrze na ten teledysk i nie widze zeby byl pijany (obejrzalam tez the making of where is the love i tym bardziej nie zauwazylam), po trzecie romansu na pewno nie mieli a po czwarte nie pali marichuany bo jak juz wspomnialam wypowiedzial sie na temat tego filmiku na ktorym to nabijal sie ze pali. jak chcesz to ci moge to zapodac. a do reszty to nie mam zastrzezen.

melman_2

sory z taboo to my bad, ale z reszta i tak mam racje.

melman_2

a no i kolejne sory bo dwa ostatnie tez sa glupie i to nie prawda.

melman_2

to przeslij mi na maila hindus07@o2.pl lub podaj stronke plisss

jada_doll

czyta sie tabuu - tez mi ciekawostka... a co do reszty to nie wiem czy prawdziwe ale za to ciekawe:D:D

agrafcia2

Ciekawe bardzo... Owszem, czyta się Tabu, ale w sumie to już zależy co kto lubi. Niektórzy mówią Keczup, inni keczap. Problem? A co do reszty... wątpię, że jest to prawda. Może i ćpa, bo kiedyś podobno go tam złapali, ale nie wiem. A co do romansu... gdy oglądam wywiady itp. to nie jestem tego pewna. Zazwyczaj kochankowie, nawet byli nie zatrzymują z sobą aż tak dobrych kontaktów, nawet przed kamerami jest to trudne. Zresztą widać, że dzielą się sympatią, wiec wątpię. Chociaż Taboo to niezły Don Juan, naprawdę wątpię.

Eduard_Walker

A tak się składa, że wszystko się zgadza z romansem włącznie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones