Tamara Arciuch

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":6708,"rate":7.1539952295766245,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":342,"rate":8.035087719298245,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":131,"rate":6.3893129770992365,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":8,"rate":9.25,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
7,2
6 708 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tamara Arciuch
 • Znam tą aktorkę od czasu „Adama i Ewy” i wiem, że ma ogromny talent, szczególnie do grania
  wrednych suk, ale babka się marnuje w telenowelach pokroju „M jak Miłość”. Do tego często gra
  postacie drugoplanowe i epizodyczne. Rozumiem jednak jej motywy, z czegoś trzeba przecież żyć
  a na bezrybiu i rak ryba. Mdłe telenowele to teraz najlepsze źródlo kasy dla aktora. Widać jest
  jedną z wielu utalentowanych, którzy jakoś nie mogą się przebić. A myślę, że w głównej roli w
  jakimś dobrym dramacie lub sensacji mogłaby naprawdę pokazać klasę.

  Wystarczy wspomnieć role w „Oficerach”, „Weselu”, czy Niani. Aż miło było popatrzeć, że ma w
  sobie coś więcej po za ładną buzią. Filmowcy naprawdę powinni dać jej szansę, bo jest tego
  warta.

 • JarekBachanek zgadzam się z tobą, ma zmarnowany talent przez seriale, ale teraz gra w 2 spektaklach kochanie na kredyt i pod niemieckimi łóżkami. Pamiętam jej rolę w Adamie i Ewie, miałam 6 lat gdy to oglądałam zagrała tam zajebiście, jako 6 latka bałam się Tamary, ale później przestałam. Jestem bardzo zawiedziona że Smarzowski raz obsadził Tamarę, a Tamara to dobra aktorka tak jak Agata Kulesza która u Smarzowskiego 3 krotnie zagrała. Chciałabym żeby Tamara zagrała podobną rolę co w Adamie i Ewie, i wolę ją z okresu Adama i Ewy niż teraz, w tamtych czasach była piękna miała super burzę loków, a teraz się pozbyła tych włosów.

 • użytkownik usunięty

  kinomanka_13 Teraz jest łysa???

 • nie nie jest łysa tylko nie ma takiej fryzury jak w ,, Adam i Ewa " nie wiem dlaczego inaczej interpretujecie moje wypowiedzi.

 • użytkownik usunięty

  kinomanka_13 Oj tam, nie złość się. Żartowałem. :D

 • to dobrze że żartowałeś bo taki jeden użytkownik się mnie mocno mnie wyzywał i stąd ten strach, ta złość.

 • użytkownik usunięty

  kinomanka_13 Ale za co? Za to, że lubisz Tamarę Arciuch?

 • że trochę pomieszało mi się w wypowiedzi co do Ireny Szewczyk pisałam że szkoda że zrezygnowała z aktorstwa a aktorką była trochę kiepską, tylko miałam na myśli że w ,, Daleko od szosy " trochę mi się nie podobała ale podobała mi się w ,, Milion za Laurę ". A nie zawsze mam tak że kogoś lubię po jednej roli czy jednej piosence. A słyszałeś jak Pani Tamara śpiewa ? Ja tak wspaniale zaśpiewała piosenkę Judy Garland z czarnoksiężnika krainy Oz. Powiem ci że u aktorów zwracam uwagę nie tylko na grę aktorską ale na ich uzdolnienie wokalno-muzyczne muzyką mocno się pasjonuje dzięki serialowi ,,Anna German ".

 • użytkownik usunięty

  kinomanka_13 Ech...Gdyby ludzie mieli więcej taktu i wyrozumiałości, to żyłoby się wszystkim łatwiej. Nie masz co się przejmować. Nigdy nie zadowolisz wszystkich, zawsze się znajdzie ktoś, komu coś się nie spodoba. Irena Szewczyk grała chyba Anię w "Daleko od szosy". "Milion za Laurę" nie oglądałem, więc nie wiem jak tam wypadła. Nie słyszałem też, jak śpiewa Tamara Arciuch, ale podoba mi się jako kobieta. :)
  Ze śpiewających aktorów kojarzę tylko Scotta Grimes'a z "Kompanii braci". Kiedyś przypadkiem trafiłem na jego piosenkę i bardzo mi się spodobała. Scott jest uzdolniony nie tylko wokalnie, ale też potrafi grać na fortepianie. Zobacz:
  https://youtu.be/7kiLv83So6M

 • każdy mi to mówi dzięki za miłe słowa, za wsparcie. Pani Tamara też śpiewała piosenkę do serialu ,, Halo Hans " serial nie podobał mi się ale piosenka w wykonaniu Pani Tamary cudna. Ze śpiewających aktorek podoba mi się pani Magdalena Kumorek, Joanna Trzepiecińska. Marian Kociniak który w zeszły czwartek zmarł też wspaniale śpiewał. Chciałabym żeby było więcej produkcji o piosenkarzach, piosenkarkach.

 • JarekBachanek Z czegos trzeba zyc . A w serialach relatywnie dobrze placą ( jak na polski rynek).

 • JarekBachanek Taki mamy rynek . Ogołem malutki i nie tylko jej talent na tym cierpi .