Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Nawet na tym zdjęciu coś mi nie pasuje. Widziałam go bez charakteryzacji i nie wiem czym się tak podniecacie. Krzywa morda i w dodatku taka dziecięca, ale jak wiadomo dzieciak chce na siłe dorosnąć, więc pakuje ile wlezie. Jest obrzydliwy. Nadaje się do roli kundla w "księżycu w nowiu" jak nikt inny... nie potrzeba mu nawet charakteryzacji. Rozumiem, świetny wybór bo nikt inny nie przypomina swoim wyglądem wilkołaka, ale żeby od razu na bożyszcza nastolatek??? Jestem zniesmaczona za każdym razem kiedy na niego patrze, a kiedy znajduje o nim tematy w tabloidach to mi szczęka opada. Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać 1/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CookiexJar

Ciekawa jestem jak to możliwe że wchodzą tu na forum takie dzieci neostrady.Z takimi to nie ma nawet o czym rozmawiać Jeśli czyiś "ryj" podlega tu ocenie to tylko jego. Jeśli jesteś jego fanką to nie ma o czym dyskutować. Właśnie pokazałaś swój poziom... Nie będe się tak zniżać. Idz się poucz bo w podstawówce z roku na rok jest coraz trudniej
PS "Rzal" mi Ciebie dziecko

Tyzyfone

Każdy ma prawo do swojego zdania... Jedni go lubią, drudzy nie.
I dlatego denerwuje mnie takie coś. Osoby, które skrytykują aktora od razu są atakowane, a te w odpowiedzi ubliżają fanom... - nie lepiej sobie trochę odpuścić? o_O

fasolka58

Ja wyraziłam po prostu swoje zdanie. Może trochę "za szczere":)... Nie dam w każdym bądz razie jezdzić po sobie jakiejś małolacie tylko dlatego, że wyraziłam swoje "szczere" zdanie na temat przedmiotu jej westchnień:). W końcu temu służy ten portal.

Tyzyfone

OK. Nie powiem że jestem dorosła, bo nie jestem, ale nie nazywaj mnie małolatą, bo nie wiesz ile mam lat. Po prostu uważam, że za ostro na niego napadłaś :/ Nie wystarczy ci napisać po prostu że go nie lubisz? Dziwisz się że odpisałam skoro go lubię? Chyba byś nie chciała żebym ja tak napisała o twoim idolu...

CookiexJar

To jest właśnie zabawne. Jeśli ja miałabym jakiegokolwiek idola, to mogłabyś po nim "jezdzić" ile byś chciała ,a ja nie urwałabym Ci za to głowy, bo wiem, że wszyscy idole tak samo zarabiają na swoich fanach....

CookiexJar

Po co ma pisać, że go nie lubi? Tak smao byście zareagowały [fanki], albo też w stylu: 'Po co zakładasz kolejny taki durny temat?'
peace małolaty, ops dziewczyny, i zluzujcie.

Tyzyfone

Amen

Stacy

Ja tam go bardzo lubie i uwazam ze jest przystojny ale szanuje jak ktos ma inne zdanie;*...

Tyzyfone

Tyzofone, jest ogromna różnica między "za szczerze", a kulturalnie. Można zrozumieć burze hormonów i takie wypowiedzi, ale skoro jesteś starsza to powinnaś być też mądrzejsza i wiedzieć, że podobanie się jest kwestią gustu i preferencji. Tak gwałtowne negatywne (lub pozytywne) reakcje na kogoś kogo się nie zna to raczej domena adolescencji. Jeśli więc do tej grupy nie należysz to powinnaś już dawno nauczyć się odpowiedniego słownictwa i zachowania...

mala_blondy

Jeśli nie zauważyłaś to ja założyłam ten temat i nie uwazam żeby było tu coś niekulturalnego. Wiem że mogą Ci się nie podobać wypowiedzi internautów, ale nie musisz się z tym obnosić na tym forum. Hm..adolescencja.... ciekawe przypuszczenie psycholożko. Może jednak to nie jest dla Ciebie odpowiednie forum. Nikt tu nie potrzebuje porad psychologicznych, ani żadnych rad . Nie tutaj. Ja nie potrzebuje:)

Tyzyfone

Może i ty nie uważasz,ale skoro twierdzisz,że jest burakiem i jezdzisz po nim to to jest nie kulturalne bo wyrazenie swojego zdanie nie polega na tym zeby kogos konkretnie zjechac. Po drugie nie widze żeby Twoj temat odbiegał od wiekszosci tematów w których jedzie sie po Taylorze wiec moze nie warto zakladac nowego tematu a swa opinie wyrazic na tematycznie podobnym.

Dominisia_fw

Ja uważam że warto było założyć nowy temat, nawet jeśli jest to jeden z wielu. Bo wszyscy tutaj dzielą się na fanów, "neutralnych" i anty fanów. Ja zaliczam się w tym przypadku do ostatniej z tych grup. Przepraszam jeśli obrażam tym fanów... nie chciałam:D

Tyzyfone

Więcej jadu się nie dało wpuścić?
Psychologowie też oglądają filmy. Tak jak lekarze, prawnicy, robotnicy itd.
Dla mnie na filmwebie ocenia się grę aktorską, a nie wygląd.

Tyzyfone

witam wszystkim forumowiczów. jak mogłam dostrzec toczy się zaciekła dyskusja w związku filmowym Jacobem.jedni uważają go za megaprzystojniaka a inni jak zauważyłam nawet za "świnię".według mnie aktor jest jako tako średni, a co do urody to jest charakterystyczny.nie jestem jego fanką czy coś w tym stylu, ale tragiczny to on nie jest.czytając sagę "zmierzchu" nawet trochę polubiłam jego postać.

Rose92

Zgadzam się z przedmówczynią "według mnie aktor jest jako tako średni, a co do urody to jest charakterystyczny". Ja również nie jestem jego fanką, ale lubie go bardziej niż pattinsona, taylor to przynajmniej przygotowuje się do roli(pakuje), a robercikowi mięśnie się dorysowuje;)

Tyzyfone

Pieprzycie takie głupoty,że żal dupę ściska,trzeba było se odpuścić,nie lubisz go to nie pisz,do cholery.
Taki nasz naród.
I może wyślij swoją gębę,a w tedy ocenimy kto jest lepszy.
Napisałaś tak jakbyś kompleksy miała(możliwe że masz).

Tyzyfone

Co do tego, że autorka tematu mogła kulturalniej wyrazić swoje zdanie- czegokolwiek by nie napisała i tak by się to spotkało z takimi postami, jeżeli byłoby negatywne. A poza tym, każdy ma swój gust i swój typ. Mnie się Taylor nie podoba, ani z wyglądu, ani z poczucia humoru, ani z zachowania, wogóle z niczego. Wolę Roberta, jednak nie reaguję takim atakiem, kiedy ktoś go krytykuje. Pozdrawiam ;)

Tyzyfone

`Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać `

płacz ze śmiechu. o.O

Domish

`ty jesteś chora na mózg debcu? wyślij w linku swoją MORDĘ jak to napisałaś o Taylorze to ją ocenimy! ciebie to nawet na rzygi Taylora by nie zatrudnili. peace.`

`ty jesteś chora na mózg debcu?` interesujące o.O

`wyślij w linku swoją MORDĘ jak to napisałaś o Taylorze to ją ocenimy!`
a może ty wyślesz swoją MORDE ?

`ciebie to nawet na rzygi Taylora by nie zatrudnili.`
zaprawdę powiadam Wam ze dziwne byłyby te rzygi ;ddd

`peace` to było zbędne a przede wszystkim żałosne posługiwać się etykietką dzieci kwiatów..
chyba pora aby nadeszły dzieci słońca, ale błagam zmieńcie znaki nie bluzgajcie słodkiego i kolorowego PEACE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones