Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 643 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Czy ktoś znający się na medycynie może powiedzieć mi jaki rodzaj deformacji twarzy cierpi to biedne pachole.

ProF_A_N_

Hmmm...u niego nie widzę. Może powiesz mi co jest z twoją???

ProF_A_N_

ha ha ja też uważam, że coś nie tak jest z jego twarzą.. taki dziwny kształt, pasuje do tej roli bo jest bardzo podobny do wilkołaka, bez obrazy :)

ProF_A_N_

Prawdopodobnie budowa jego twarzy ma podłoże genetyczne, a nie jest wynikiem uszkodzenia mechanicznbego. To chyba jakaś forma lekkiej słoniowatości.
Nie chcę tu urządzać prywatnych jazd wampirelko, ale z moją twarza wszystko w porządku. A jak z twoja głową. Co najmniej jakaś pomroczność skoro nie dostrzegasz, że z tym gościem jest coś nie tak. W każdym razie chłopak jako aktor jest wymarzony do ról postaci z zespołem Downa.

ProF_A_N_

Natura człowieka coraz bardziej mnie zadziwa. Jestem pod wrazenie chamstwa, zazdrosci i braku inteligencji.Oceniac kazdy potrafi,ale siebie pokazac to juz ciezko całemu swiatu.

Dominisia_fw

Napisała kobieta, która awatara ma właśnie z wizerunkiem Taylora. Zadziwiać to Cie może Twoja własna natura, mała hipokrytko.
pozdrawiam

Dominisia_fw

Kelpie bardzo słuszna uwaga. Trudno traktowac poważnie opinie kogoś kto w avatarze ma gościa o którego "się rozchodzi". Ba jedyną osobę jaką Dominisia_fw posiada w Ulubionych jest również wspomiany "wirdface". Skąd mamy wiedzieć czy Dominisia_fw to nie Taylor Lautner we własnej osobie. Ale zapewne to kolejna nawiedzona fanka z "age < 15".

ProF_A_N_

jak dla mnie wygląda jak neandertalczyk, świńskie oczy i dziwny nos

deamon82

Moja sprawa jakie ja mam avatara nie interesuj sie tym za bardzo. Ha! Hipokryto uwłaczyć mi to miało czy jak właśnie takie osoby jak Ty śmieszą mnie do łeż.

Dominisia_fw

Za to założyciel tematu ma niezwykle przepięknego avatara. No tak, zapewne Taylor może mu pozazdrościć takiej twarzy.....błagam was!!!
Każdy wygląda jak wygląda. I nikomu nic do tego. Zresztą ludzie!- On jest aktorem a nie modelem!! Skoro już tak uważasz że Taylor ma coś nie tak z twarzą , jak to powiedziałeś wygląda jak down, choć chyba nigdy nie widziałeś osoby z zespołem downa i jego zachowania to pokaz twoja wspaniałą twarz. Skoro tak łatwo przychodzi ci krytykowanie i obrażanie innych to zapewne twój wizerunek musi przypominać greckiego boga, czyż ni?

wampirka_filmweb

Kurna Adonisa mamy w gronie forumowiczow i nie chce sie ujawnic ah szkoda.

ProF_A_N_

beznadziejny wątek i tyle. po co takie coś wgl zakładać ? .

CookiexJar

Coraz czesciej zastanawiam sie jakimi boskimi ciachami musza byc zalozyciele takich tematow lub jakich mega przystojnych facetow musza miec dziewczyny ktore pisza o Taylorze np ,,ze wyglada jak swinia,,...Uhhh no dla mnie on jest przystojny a wy zazdrosne ,,pozal sie boze pseudo mega niby piekne,, snoby uzalajcie sie dalej...ja sie nad waszym poziomem inteligencji uzalac nie bede....

ProF_A_N_

Nie oczekuj za wiele od 13,14,15 letnich fanek, kiedyś dorosną to zrozumieją :) Anyway...IMHO gość faktycznie jest obleśny a już zwłaszcza na tym zdjęciu... i drogie koleżanki...:) krytykować mamy prawo, bo koleś jest osobą publiczną więc chcąc nie chcąc udzielając się w szołbiznesie skazał swoją buźkę na opinie zarówno te pozytywne jak i negatywne : ) savvy?

Anastazja_2

Oj cedze z was no masacra szczegolnie z zalozyciela tematu gdzie przyrownuje mnie do 15nasto latki ktora juz nie jestem.
Oj tak macie prawo do krytiki ale robcie to z kutlura a nie zachowujecie sie na wielka wies.

Dominisia_fw

Ja wiem, że ty nie masz 15 lat. Dokładnie to ci jeszcze dwóch lat do nich brakuje...

Swoją drogą schlebia mi to, że "CEDZISZ" (what the f...?). Trochę niepokoi mnie zaś twoja zmienność nastrojów bo jednocześnie cię to śmieszy, zadziwia, irytuje. Istna burza hormonów... . Charakterystyczna zresztą dla okresu dojrzewania...

I na końcu WIELKA PROŚBA. Dopraszasz się o kulturę krytykowania (miejsza o to, że ja w tym poście NIE KRYTYKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Ja wyłaczie pytam) pokaż zatem jak taka kulturalna krytyka powinna wyglądać. Wczuj się! Wczuj się w NASZE opinie i "skrytykuj", ale uwaga pamiętaj KULTURALNIE "skrytykuj" wygląd twarzy pana Lautnera. Proszę masz wolną rękę. Krytykj (pamiętaj kulturalnie) gościa ile dusza zapragnie.

Anastazja_2

Anastazjo trafiłaś w sedno odbiera nam się prawo do krytyki. Ba nawet nie krytyki bo chodzi o stronę fizyczną danej osoby, a krytykowanie kogoś za wygląd jest nie na miejscu. Nie wiem jak inne opinie, ale moja miała stronę wyłącznie formalno-naukową. Chciałem dowiedzieć się czy przyczyną wyglądu twarzy tego kolesia jest jakaś choroba, uszkodzenie czy to "dzieło natury". Okazało się, że natychmiast znalazły się obrończynie jego "orginalnej" urody. Dobry to znak dla wszystkich osób niepełnosprawnych, gdyż okazuje się, że twarz wykazująca cechy "mongołowatości" też może się podobać.

Co do wszystkich tych opinii o tym, że powinienem pokazać się światu, jak rozumiem przez wklejenie własnego zdjęcia w avatarze. Nie wydaje mi się to sensowne. Z kilku powódów:
-Każda z osób, która o tym mówi ma "fikcyjny' avatar. Czyżby też się czegoś wstydziły. Czyżby maiały twarze podobne do Lautnera i się tego wstydził? Czy nie przypominają greckich bogiń, nie ma tu żadnej Afrodyty?
-Porównywanie się z tym gościem to żadna sztuka. Przy brzydalu zawsze człowiek wygląda piękniej. Na zasadzie kontrastu. I to nawet bez pomocy solarium, makijażu czy photoshopa.
- Ok daje swoje zdjęcie. Wszyscy stwierdzamy, że jestem przystojniejszy od niego. I co? To daje mi PRAWO DO KRYTYKOWANIA. To, że uznacie że jestem od niego przystojniejszy DAJE MI PRAWO do krytykowania [czego nie robię] jego wyglądu. Straszne z was HIPOKRYTKI. 13 letnie HIPOKRYTKI uznając, że tylko przystojni\ładne mają prawo do "krytykowania" wyglądu innych. Zakłada to, że brzydcy nie mogą krytykować, mogą wyłącznie chwalić. Zuzia, która ma krzywy nos niemoże WASZYM zdaniem krytykować Oli za krzywy nos, czy również nie wolno krytykować jej krzywych nóg. Oj nastki nieładnie, nieładnie.

ProF_A_N_

A czy te słowa:,,to biedne pachole'' Nie są twoim zdaniem obrazą?
I proszę cię bardzo nie mów o nas hipokrytki bo na pewno nimi nie jesteśmy. Nam nie chodziło o to że brzydcy (choć uważam ze w każdym znajdzie się coś pięknego) nie mogą krytykować. Przekaz moich słów był taki że z urody Taylora kpi gościu z avatarem ?kurczaka? I owszem my tez mamy na naszych avatarach postacie fikcyjne, nie nasze własne twarze. Ale tak bowiem nie krytykujemy nikogo innego. Oczywiście można skrytykować jakiś film, czyjaś grę aktorska, ale moim zdaniem wygląd nie zalicza się do tych rzeczy, zwłaszcza że Tay jest aktorem, a nie modelem, co już zresztą powiedziałam wcześniej.

wampirka_filmweb

No to jeszcze jeden aspekt skoro oceniasz krytykujesz (Bo masz tak owe prawo) Taylora a właściwie jego urodze, czemu nie pochwalisz sie swoją urodą ??
To jest hipokryzja.

Dominisia_fw

A po co on ma się chwalić swoją urodą? Jaki to ma w ogóle związek z tematem? By KOGOKOLWIEK skrytykować zawsze należy uważać się za lepszego od niego i to jeszcze udowadniać? Oszalałaś już całkowicie?

Dominisia_fw

A po co on ma się chwalić swoją urodą? Jaki to ma w ogole związek z tematem? Czy żeby skrytykować wygląd KOGOKOLWIEK trzeba równocześnie postrzegać się jako lepszego i to udowodnić? Oszalałaś już całkiem?

Anastazja_2

Haha, bonus, bo za 1 myślałam, że mi nie wskoczyło, ale sens ten sam : )

Anastazja_2

A no ma, bo jego równie dobrze mozna skrytykować.
Hmm tak oszalałam, bo tu z Wami pisze.

ProF_A_N_

Wampirko filmwebu określenie ,,to biedne pachole'' nie jest obraźliwe. Skałada się z dwóch członów. Określenie pacholę odnosi się do jego wieku. On nawet nie ma ukończonych 18 lat. Nie jestem pewien czy on już goli zarost. Dla mie jest więc pacholęciem, choć mógłbym, podkreślam mogłbym nazwać go pejoratywnie smarkaczem, szczylem, siuśmajtkiem. "Biedne" odnosi się tu nie wyłącznie do mojej oceny jego wyglądu, ale również tego co z nim zrobiono i co się z nim w przyszłości zapewne stanie. Kazano mu intensywnie powiększyć muskulaturę (sterydy, anaboliki?) co w wieku dorastania nie wyjdzie jemu i jemu (ewentualnym) przyszłymdzieciom na zdrowie. Inna sprawa, że stał się czonkiem obsady ekranizacji durnej powieści dla 13-letnich SIUŚMAJTEK (teraz uzywam określenia z rozmysłem).Co więcej stał się dla tych śiuśmajtek takim idolem, że deklarują do niego miłość, oddanie, uwielbienie, ba są nawet zdolne BRONIĆ GO NA INTERNETOWYCH FORACH ZA WSZELKĄ CENĘ. A 17 latkowi raczej nie zależy na adoracji napastliwych 12, 13 czy 14 latek. Rozgląda się raczej za czymś "konkretniejszym". Poza tym zostanie pewnie tak aktorsko-społecznie zakonserwowany. I raczej nie uda się mu odciąć od tego wyzerunku "ulubieńca gimnazjalistek" jak choćby DiCaprio.

Doceniam twoją (DEKLAROWANĄ) determinację w nieocenianiu wyglądu innych. Mam nadzieję, że odnosi się to do wszystkich, a nietylko wybranych (facetów). Bo co sądzisz o tym, że faceci uznają za piękne takie aktorki jak Megan Fox, Angelina Jolie, Charlize Theron, Beyonce, Mandy Moore, Eva Mendes, Hilary Duff, Hayden Panettiere itd, itd.

Domisia_fw przecież Anastazja 2 ci to pięknie wyożyła. Jaki to ma związek? Jaki związek ma moja uroda z tym czy mogę czy nie krytykować urodę kogokolwiek. Jak ktoś jest brzydki to nie znaczy, że ślepy, że nie posiada umiejętności wskazania standardów piękna u innych osób. Powiem prosto: BRZYDCY TEŻ MAJĄ PRAWO KRYTYKOWAĆ.

Ukazanie swojego wizerunku tu nic by mi raczej nie dało. Szukanoby NA SIŁĘ powodów do krytyki. Nierówne brwi sprawiłbyby, że zmieszanoby mnie z błotem, aby tylko udowodnić, że Taylor Lautner jest przystojniejszy.

Teraz coś co w sumie nie ma nic do rzeczy, ale HIPOKRYTKOM powinno dać do myślenia. Nie jestem próżny,ale powiem tak: są aktorzy z którymi zamieniłbym się na fizis. Ale Taylor Lautner do nich nie należy. To byłaby zmiana NA GORSZE.

ProF_A_N_

<Bez komentarza>

wampirka_filmweb

Brak Ci argumentów moja droga a nie brak komentarza : )

Anastazja_2

Otórz nie masz racji Moja Droga, po prostu uznałam że dalsze komentowanie i wyklucanie się bedzie tutaj zbedne. Niektorym nie da sie przemowic do rozumu, no cóz takie życie.
Miłego dnia...

ProF_A_N_

Anastazjo proszę nie naciskaj. Lepiej, że ktoś przytłoczony siłą argumentów nie chce się dłużej "kłócić", niż miałby to robić do upadłego. Przyznam szczerze, że nie liczyłem, że padną słowa "masza rację". Zwykłe "bez komentarza" wystarczy. Tak jak na końcu modlitwy mówi się "Amen".

ProF_A_N_

Masz rację :) Takie potoczenie wydarzeń bardziej satysfakcjonuje i faktycznie wychodzi każdemu na dobre :) pozdro :)

ProF_A_N_

Tak z boku obserwuję "dyskusję" i śmiem twierdzić, że nie masz racji odnośnie wymuszania muskulatury u tego "pacholęcia". Otóż omawiany Taylor jest światowej sławy sportowcem, a ściślej mówiąc- karateką. Podejrzewam, że stąd ta muskulatura. Nie mnie oceniać jego twarz, ale może kiedyś dostał "z buta" podczas turnieju? ;]

siNNer_pl

"...że faceci uznają za piękne takie aktorki jak Megan Fox, Angelina Jolie, Charlize Theron, Beyonce, Mandy Moore, Eva Mendes, Hilary Duff, Hayden Panettiere itd, itd...:

a z beyonce taka AKTORKA jak z kociej dupy trąba..

w zasadzie z kazdej poza jolie i theron.

Anastazja_2

hmmm 15 to ja miałam hoho temu
ludzie ludzie ludzie...
mnie sie podoba, nie ma ludzi idealnych, więc po co takie złośliwości i, nie bójmy się tego słowa, krytyka. Też mogę podejść do Ciebie i powiedzieć, że masz krzywy ryj. Ale co tym zyskam? Satysfakcję? jeśli Tobie (względnie wam, bo widać są i inni) sprawia przyjemność powiedzenie, że Taylor ma brzydką twarz to żal mi Ciebie....

PS. nie wokół urody świat się kręci.
PS2. a mnie się podoba indiańska uroda, za to nie lubię francuzów, ale nie krytykuję ich wyglądu, bo po co?
PS3. (wiem, już kończę...)Zajmijmy się jego grą aktorską, po to to forum tu jest...

Anastazja_2

Owszem, krytykować tak, ale nie obrażać, np. porównując do świni, ponieważ u nas to obraźliwe określenie itp. A poza tym to człowiek taki sam jaki i każdy z nas, więc również zasługuje na należyty mu szacunek. Wprawdzie nie jestem jego fanem, ale zrobiło mi się go trochę żal po przeczytaniu komentarzy niektórych użytkowników filmweb.pl

ProF_A_N_

Nie znasz się laska xDD Pewnie wolisz wypacykowanych lalusiów z
wyszminkowanymi facjatami :P A mi się podobają faceci z charakterem...a
Taylor taki charakterek właśnie ma. Poza tym lekko neandertalskie rysy, i
wilcze spojrzenie czynią go tym bardziej pociągającym :>
Nie wspominając już o tym, że jest diablo wysportowany...karate i te
sprawy, więc dochodzi twardy i zdyscyplinowany charakter :D Poza tym
wystarczy obejrzeć kilka wywiadów z nim, żeby stwierdzić, że facet po
prostu tryska energią i humorem :)

Tobie się może nie podoba...ale wielu innym laskom tak. A swoje pseudo-
inteligentne teksty możesz sobie wsadzić, bo ani mnie kręcą ani podgrzewają
:P I uprzedzając Twoje pytanie - nie, nie mam 15stu lat :P

Buziole :D

p.s.
Go Team Jacob! xDD

Bl4ckBerry

mentalnie masz 15 lat oceniajac poziom Twojej wypowiedzi

Bl4ckBerry

O jaką laskę ci chodzi ???

ProF_A_N_

A ja uważam że jego twarz jest urocza, zresztą on sam kiedyś przyznał że naprawdę jest indiańskiego pochodzenia. I mi się w zupełności podoba jego odmienność wyglądu.

Bl4ckBerry

Ta laska to chyba do mnie :D

O dzizes, skoro on nie jest dla Ciebie "wypacykowanym lalusiem z wyszminkowaną facjatą" to nie wiem jak oceniłabyś inne beztalencia typu Zaci Efrony i inne ścierwa a jak facetów (mężczyzn) z prawdziwego zdarzenia. Dziewczyno, nie masz 15 lat, ale szkoły średniej to jeszcze na bank nie skończyłaś :) I wiesz, skoro dla Ciebie sie nie znam, bo ten piękny mi się nie podoba to naprawdę może tak zostać :) I moje teksty nie są pseudointeligentne, są po prostu normalne, nie czepiaj się na siłę :)

ProF_A_N_

Pro FAN lepiej zadać takie pytanie na forum medycznym, my tu gadamy o filmach i grze aktorskiej, a nie o chorobach aktorów, ciuchach aktorów, pryszczach aktorów, żonach/mężach aktorów, domach aktorów, drzewach, które posadzili lub być może posadzą etc.

lucianna

Fantastycznie, czuje się doceniona :) Kurcze...chyba nawet powinnam się cieszyć - albo nawet rozkosznie zarumienić. Bo to takie słodkie. Mniejsza o to, generalnie (przynajmniej wdł mojej skromnej osoby) Jacob zdecydowanie na tak. Nie wyobrażam sobie innego facta w tej roli... 8))

Bl4ckBerry

wdł? o_O

Chyba WTF :D

(A tak na serio, to chodziło Ci o "według"? Mamy taki prosty skrót w języku polskim, brzmi on po prostu: "wg" [bez kropki] :)

Nie no, ale jaja, dobre to było, sorry : D

ProF_A_N_

Co za beznadziejny temat !!!
Pod ‘pięknymi’ wywodami pana proF A N kryję się czysta złośliwośc, piszesz, że nie krytykujesz tylko pytasz- heh śmiech na sali!!!!!!!

ProF_A_N_

Zaaaaazdrość!!! Ludzką przywarą jest... xD

karooo16

Czego kobieta może zazdrościć temu chłopaczkowi? :)

Anastazja_2

Jak ja uwielbiam czytać takie posty :D
Kłótnie? Tak! :D

Co do tego pajacyka... to jednym słowem worek bez dna... Ten jego nos... Tragedia ;P

WithNight

Ok. Podsumowując temat, którego nie ma sensu nadal ciągnąć bo żadnego motta nie wyciągniemy - Dla jednych Taylor Lautner jest pasztetem dla innych bosko sexi przystojniacha :D
Pozdrawiam wszystkich ! :* :)

beejbee

I bardzo mądre podsumowanie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones