Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

ten dzieciak jest adeptem sztuki walki XMA (Extreme Martial Arts) i jego trenerem jest sam Mike "chat" Chaturantabut :) ten dzieciak umie machac kijkiem BO i akrobatyke wykonywac :) zdolniacha ;)

Martys

nie wiem o czym mówisz, ale wydaje się być warte podziwu ^^ ;p

stefcia007

Ja też do końca nie wiem o czym mówi, ale obejrzałam pare filmików na YiuTubie ijest całkiem niezły w te klocki.

Pati_Peace

Taa ma do tego chłopak talent jak nic xD sama bym tak chciala umiec ...;D

Dominisia_fw

No mi to do tego tak daleko, że nawet bym nie próbowała zaczynać czegoś więcej. Ale przez pół roku na karate chodziłam.

Pati_Peace

Aaa...to to wiem i widziałam ;p jest niesamowity ! a mój młodszy brat powiedział żeby Taylor przyszedł do nas i go tak nauczył, muahah ;D !

paulina_pisz

No tak ja mam za soba 3 lata Judo ale do karate to bym sie nie pchała po tym co widzialam co Taylor wyczynia to uhuu

Dominisia_fw

No wiesz u mnie nie było tak źle. Ja po prostu nie chciałabym się z nim spotkać na zajęciach. Tzn chciałabym, ale nie chce z nim walczyć, bo mogłoby ze mnie nic nie zostać.

Pati_Peace

Hmmm u mnie bylo troszke inaczej ja chodzila dopóki nie wychodzilam sobie zerwania wiazadel z kolanie i teraz raczej juz nie ciagnie mnie to tego typu sportow ale musze przyznac ze lubie patrzec jak ktos trenuje i jak mu to swietnie wychodzi tak jak Taylorowi xD

Dominisia_fw

No tak ja tez lubię sobie popatrzeć. A ja w sumie przestałam, bo miałam problem z kostką.

Pati_Peace

No tak to juz jest z takimi sportami aczkolwiek zawsze zostaje ogladanie z bezpiecznej odleglosci.... i na Taylera chetnie bym pozerkala...

Dominisia_fw

No tak to prawda. A Taylorowi to wychodzi świetnie.

Pati_Peace

oj zgadzam sie w 100% i do tego to ciałko mrrr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones