Taylor RussellIII

7,3
3 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Russell

Nie trawie seplenicych aktorów czy w USA nie ma żadnych standardów???

użytkownik usunięty
kaczkulec

A czy wszystko musi być idealne? Jeśli w życiu są sepleniący ludzie to i postać może seplenić.

nie musi, po prostu tego nie trawię

kaczkulec

a kiedys aktiora musiał mieć dykcjęporządną, teraz ma miec cycki, tyłek i aparycje

użytkownik usunięty
kaczkulec

Pitu pitu.. kiedyś to kiedyś tamto. Takie ogólne bajdurzenia jak to kiedyś było dobrze a teraz jest be. Jeśli chodzi o mnie - wolę zdecydowanie dzisiejsze kino niż "kiedysiejsze".

Strasznie generalizujesz. Nie mówię o kinie a o aktorach a konkretnie o wymogach. Jak przeczytasz co napisałam to było tylko i wyłącznie moje subiektywne uczucie nie bajdurzenie. Mam do tego prawo tak jak ty do lubienia dzisiejszego kina. Ja tez je bardzo lubię chociaż wnerwia mnie skupienie się ba wyglądzie nie na talencie

kaczkulec

Emma Stone tez sepleni nie przesadzało to jej jednak zrobić kariery, bynajmniej nie świecąc chociażby w internecie swoi tyłkiem czy piersiami -Zresztą uważam że niektórym aktorką oddaje to uroku .

buterfly

Co dalej nie zmienia faktu że mnie si eto nie podoba. Jest abp było coś takiego hak dykcja i aktor moim zdaniem powinien to mieć. Za emma nie przepadam

kaczkulec

Okej każdy ma prawo do swojej opinii - Akurat u wspominaj Emmy mi to nie przeszkadza ;)

kaczkulec

A kogo obchodzi co ty trawisz, a czego nie trawisz.

mkskala

A nie od tego jest forum? Aby wyrwAc swoje opinie i poglądy.

A co mnie obchodzi ze kogoś to nie obchodzi!? Idąc twoim tokiem rozumowania.

Chill

kaczkulec

A ja uwielbiam sepleniących aktorów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones