Ted McGinley

Theodore Martin McGinley

7,6
1 728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ted McGinley

W Bundych grał bardzo fajnie.Tego cwaniaczka grał genialnie i te teksty :D

Pawuloniasty

no w roli cwaniaczka sprawdzil sie bardzo dobrze ale inne jego role takze sa godne uwagi chociaz by głupi film zemsta frajerow ktory w rzecywistosci ukazuje naprawde dobra gre tego niestety malo znanego aktora

przem_1989

mi sie najabrdziej podoba jak dokucza marcy za jej placeami
a gdy ona sie zorientowywuje natychmiast łagodzi sytuacje proponując jej sex :P

ZelgO

najlepsze było jak opowiadał Marcy, że w młodości jeżdził ma motocyklu i miał jedno okropne wspomnienie z tego okresu - otóż gdy jechał motocyklem w pewnym momencie wiatr potargał mu jego idealnie odżywione, obcięte i ułożone włosy. Musieli go przewieźć do specjalnej kliniki, gdzie starali się doprowadzić jego włosy do ładu :)

koa222

ta do kliniki w Szwajcarii był ten odcinek przed weekendem

użytkownik usunięty
ZelgO

A w klinice zamieszkał z Donem Kingiem:D i taki gest na czuprynę........;D

ZelgO

haha te jego naśmiewanie sie z Marcy za jej plecami było genialne :D

Hirutsugi

Genialne było gdy do Domu Marcy i Jeffersona przyjechał szef Marci z Japoni, i zeby umilic czas Jefferson spiewał karaoke w kimonie:) hehe Jefferson nadał temu serialowi wiele dobrego, przycmiewając całkowicie poprzednika steve'a

maxreal

no, prawda, steve był nawet trochę wkurzający jak dla mnie... jefferson super super, szkoda że już nie ma bundych na polsacie...

maxreal

hehe. To był Pan Mijagi z karate kid. Dzieki za przypomnienie tego super odcinka

maxreal

odcinek z japońskim szefem świetny :D
naśmiewanie się z Marcy za jej plecami było genialne,

użytkownik usunięty
Anda00

Najbardziej lubię gdy śmieje się jak Al dokucza Marcy i gdy na niego spojrzy to tekst do Ala:
-Lepiej uważaj!
I za chwilę znowu swoje :)

maxreal

S10E20 - Turning Japanese

użytkownik usunięty
Pawuloniasty

Świetnie zagrał. Uwielbiam sceny jak z Alem robili jakieś prace domowe xD

użytkownik usunięty
Pawuloniasty

Sporo lepszy od poprzednika :)

Steve był nudny i brzydki , zero kompletne . Czyli idealnie pasował do naszego kurczaka . Jefferson ... mistrzostwo.
Al: A co robisz , jak Marcy każe ci iść do pracy?
Jeff: Zapraszam ją na lot odrzutowcem Jeffferson .
:D:D:D:D

Enterraz

Mnie się nie podobał bo był ciotą i wtapiał się w rodzinę Bundych a Steve był inny i razem z Mursy tworzyli całkiem innych ludzi dzięki czemu w zderzeniu z Bundymi nadawali serialowi większą ciekawość.

lukasz2247

A ja uważam ze właśnie ze Stevem były odcinki mniej ciekawe.Postawiono na postać dużo bardziej barwną i wyszło naprawde genialnie.
Dziś oglądałem odcinek w którym Steve powrócił i na koniec Jefferson przebrany za krzak mówi do Steve'a : "I kto teraz wygląda jak idiota"?;ppp

fauzi

S06E17 - The Egg And I

Enterraz

Nie oceniałbym Steve'a tak surowo. Polecam obejrzeć: S07E18 - Peggy And The Pirates (świetnie śpiewa i dobrze zagrał - z resztą nie tylko w tym odcinku)

WielkiSzu

Cóż, zapewne, ale w systemie wrażeń i pobieżnych seansów to gra aktorska raczej schodzi na drugi plan

Pawuloniasty

popieram

Pawuloniasty

Świetny aktor pamiętam go z Bundych i Zemsty frajerów oraz Dynastii gdzie grał partnera Sammy Jo fajna rola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones