The Beatles

9,5
59 ocen występów osoby
powrót do forum osoby The Beatles

KOCHAM TEZ ZESPÓŁ!!!!!Dla mnie to jest niepoważne ,że np. jak ktoś mówi , że uwielbia beatlesów to się z niego śmieją.Szkoda , że już się nie tworzy takiej muzyki .:( Te wszystkie hannah montana i inne to straszne dno i jak ich można porównywac do Jonas Brothers. Naprawde mi smutno z tego powodu . ;(

ania1364

Aj tam, nie przejmuj się;) Niektórzy ludzie po prostu nie rozumieją geniuszu Lennona, Macci i Harrisona... i ich muzyki. Sugerują nam że jest na odwrót, ale to oni są dziwni słuchając taniego popu, udawanego rocka i czegoś udającego muzykę zwanego techno, już o disco polo nie wspomnę;)

użytkownik usunięty
number_nine

No właśnie...starsza muzyka ze złotych lat na zawsze pozostanie piękną. Szkoda, że niektórzy tego nie rozumieją, ale wkrótce to zobaczą. Co do Beatlesów to dobry zespół tylko nie mój ulubiony, bo ich muzyka jakoś mnie szczególnie nie fascynuje, ale to już są gusta i guściki. Jednak utalentowane chłopaki :)

Dzięki ,wam .:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones