The Beatles

9,5
59 ocen występów osoby
powrót do forum osoby The Beatles

Jestem załamany jak ich słyszę. Muzyka poniżej poziomu, nie da się słuchać. W dodatku wyglądają jak by chcieli a nie mogli:

Znawca_filmow

nom, rzeczywiście, każdy członek tego zespołu to zwykłe beztalencie, nie wiem jak mogli stać się najlepszym zespołem XX wieku...

almodrama

Jak przeczytałam wasze komentarze, to sie załamałam. Po pierwsze, czy kiedykolwiek przesłuchaliscie ich płyty, czy mówicie na podstawie dwóch piosenek? Po drugie, jak mozecie stwierdzic ze ich muzyka jest badziewiem a oni nie mają talentu?? No proszę bardzo!! Kto w takim razie ten talent posiada? Wierzcie mi, ludzie nie są głupi i pochopnie nie nazywaliby jakiegoś bardziewiastego zespołu grającego beznadziejną muzyke, zespołem wszechczasów. Mogą być różne zdania, ale trzeba przyznać, że The beatles zwykłym zespołem nie był i nie będzie, oraz bardzo mocno wpisał się do kart historii muzyki rozrywkowej.

I powiedzcie mi moi drodzy, kto do dnia dzisiejszego im dorównał??

Odpowiedź jest prosta.

Nikt.

Peggy_Brown

to im dorównał? pod jakim wzgledem? ilosc sprzedanych płyt? hmm ja tam osobiscie wole Queen:)

Yokichi

Ja też wolę Queen, ale nie zgadzam się, że członkowie Bitelsów to beztalencia! Bardzo lubię tą grupę i nie pozwalam złego słowa powiedzieć! :)

Yokichi

Gdyby nie panowie z Liverpoolu, to Queenow zapewne by nie bylo.
Na pewno ci pierwsi wniesli o wiele wiecej do muzyki i maja nieporownywalnie wieksze zaslugi.
No ale w koncu o gustach sie nie dyskutuje.

Znawca_filmow

stawiam, że masz ok. 11 lat. Tylko to może Cię usprawiedliwić.



....

agyness

jeśli naprawdę tak uważasz jesteś zerem. a o muzyce nie masz pojęcia.

Zrodlo

Można Beatlesów nie lubić, bo to inna konwencja na tle klasycznych zespołów rockowych lat sześćdziesiątych - komuś może ona nie odpowiadać. Jednak wkładu w muzykę W OGÓLE The Beatles nie można odmówić i to jest niezaprzeczalny fakt. Poza tym jeśli chodzi o nich jako kompozytorów/tekściarzy, to byli oni geniuszami. Nikt nie grał muzyki rock'n'rollowej z taką finezją i lekkością. The Beatles, to zespół ponadczasowy i jedyny w swoim rodzaju. Nikt nigdy nie grał tak jak oni. Brytyjskie zespoły typu Beach Boys, Turtles nigdy im nie dorównały!

Red_Barn

Dokładnie. Można nie lubić Beatlesów, ale to nie fair i debilizm nazwyać ich beztalenciami. Te wszystkie wymienione kapele (jak przeczytałam, że Guns'n'Roses są lepsi niż oni to omal nie spadłam z krzesła ;/) połączone razem nawet nie dorastają im do pięt! Żałosny temat...

Znawca_filmow

Na filmwebie co i rusz widze jak ktos komus powtarza ze O GUSTACH SIE NIE
DYSKUTUJE. To ze akurat ty wolisz inna muzyke, to nie znaczy ze ta jest 'ponizej
poziomu', a wielbiciele wlasnie takiej muzyki to durnie. Nikt nie kaze ci lubic
Beatles'ow. I nikt nie moze kazac. Ale faktem jest ze sa bardzo znani na swiecie,
nawet jesli (wedlug ciebie) nie sa najlepsi.

Znawca_filmow

Czy to jakaś prowokacja????????????????????????????????????

Znawca_filmow

ja jestem załamana jak czytam ten komentarz. mam nadzieje ze to jest jakiś żart albo faktycznie prowokacja. a gun's N'roses lepsze? dobre sobie. gdyby pozbyli sie Rose'a (to ten facet co skrzeczy jakby ktos sysytematycznie walił go łopatą po głowie) i zostawili Slasha to moze wtedy dałoby się ich słuchać. A Beatelsi byli niezaprzeczalnie genialni (tak jak kazdy z osobna w karierze solowej, a George zwłaszcza)Bez nich muzyka poszłaby w całkiem inną stronę. i chwała im za to.

Znawca_filmow

To zwykły trolling.
Dzieci neostrady nie odpuszczą żadnego fora.

oskardon

"Jestem załamany jak ich słyszę."- jestem załamana jak to czytam

" Muzyka poniżej poziomu, nie da się słuchać."- wypowiedź poniżej poziomu

"W dodatku wyglądają jak by chcieli a nie mogli:

Znawca_filmow

Dzięki za doskonały kawał ;D Ale się uśmiałam!

cellophane

"Czy to jakaś prowokacja????????????????????????????????????"

Gdzieżby... Poprostu McCartney umarł 40 lat temu, a teraz jego sobowtór wpadł na FilmWeb, żeby sprawdzić, czy Beatlesi mają w Polsce jakichś fanów.

Znawca_filmow

The Beatles to fenomen. Ci, co ich nie doceniają nie mogą nazwać się prawdziwymi fanami muzyki. Tylko ignorant może twierdzić, iż Bitelsi nie byli genialni!!!

użytkownik usunięty
dziwolag

Taka prawda, że gdyby nie Beatles, to żadnego Queenu, by nie było...
Jeden z moich ulubionych zespołów, obecni muzycy czerpią garściami z tego co stworzyła czwórka z Liverpoolu ;-)

Znawca_filmow

Żal mi Was ludzie.... gdybyście chociaż coś wiedzieli o tym zespole to zmienilibyście zdanie. Dzięki temu zespołowi narodziła się muzyka sceniczna i niestety ten cały szajs , który zwany jest obecnie muzyką POP - to jest dopiero kaszana ! The Beatles to klasyka , która nigdy nie zaniknie, nawet przez takich **********jak Wy!

stalinus

przesluchajcie Abbey Road, Sierżanta Pieprza czy Revolvera i wtedy ich oceniajce

modzio6666

Co za głupia prowokacja!!!!

Znawca_filmow

No cóż... Ja uwielbiam The Beatles i uważam, że są bardzo utalentowani :), ale jak Wam nie pasi to w porządku. Jeden może lubić Timbalanda drugi uważa że jego muzyka to dno, ale ok ;D, oczywiście z szacunkiem do tego piosenkarza ;).
W każdym razie włączą się w okrzyk innych fanów KOCHAM THE BEATLES! ;)

Znawca_filmow

Znam osoby, które mówią "To jest jedyna dobra piosenka The Beatles, innych nie lubię" po czym osoba ta słuchała TYLKO tego utworu. No cóż...

Karus

Moja mama lubi tylko kilka piosenek beatlesów ale nie mówi że tylko one są dobre.
Znam też kilka takich przypadków, ale cóż :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones