Thomas Brodie-Sangster

Thomas Brodie Sangster

8,2
25 820 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas Brodie-Sangster

Ten gościu jest chyba forever young. Dziś obchodzi 25 urodziny a cały czas wygląda na max 18.

verczix

chyba raczej 15

verczix

Tak. Faktycznie. Forever young.

verczix

wg mnie wygląda na max 14 lat. też bym tak chciała:P

dzikudzina

dokładnie, max 14 XD

dzikudzina

Kobieta z dziewczęcym urokiem zyskuje "młodość". Facet z chłopięcą facjatą po 30-tce, 40-tce i wyżej, zwyczajnie pali nie niedorozwiniętego... tudzież zacofanego w rozwoju twarzoczaszki... Tak to już jest...

verczix

Może to głupie pytanie, ale on ma 25 lat, a jeszcze nie ma zarostu.
Mimo to jest dla mnie naprawdę przystojny :P

NataDiana01

a skad wiesz, ze nie ma zarostu?ma bardzo chłopięcą twarz, ewentualne oznaki zarostu mogli mu zatuszować by wzmocnić efekt.

verczix

Ja mu współczuje tej urody, niestety ona go aktorsko mocno ogranicza, a zdolny jest bardzo.

verczix

może to Highlander :)

verczix

Widzialem go dzisiaj na zakupach i z bliska wyglada na 16 :)

patrick_ko7

normalnie wieczny dzieciak! xD
ewenement :p

patrick_ko7

I jak rozumiem chodzi ot tak sobie na zakupy bez ochroniarzy? Taaa... Ale by fajnie potem spieprzał przed nawiedzonymi fankami.

użytkownik usunięty
verczix

Może jakaś dalsza rodzina Krzysztofa Ibisza?Nie wiadomo.

verczix

Też tak miałem do około 29, 30 roku życia (tzn. nie miałem widocznych oznak starzenia, goliłem się raz na 2,5 tygodnia; wyglądałem jakbym miał 18 lat). Jak mi później lekarz wyjaśnił jest to związane z niską produkcją testosteronu no i prowadzeniem zdrowego trybu życia, a ja można powiedzieć taki prowadziłem (nie palę, mało alkoholu, dieta w większości z nieprzetworzonych owoców i warzyw, no i mało stresu).

verczix

ja tez tak mam jestem w jego wieku a ost. ktos dal mi nawet 16 lat.

verczix

pan dzidziuś ;(

verczix

Pan dzidziuś ma 30 lat a wyglada na 15/16 :o

Patrycja_Szafranek

O właśnie
W Gambicie Królowej pojawił się z zarostem, ale już w mniej przystojnym wydaniu

verczix

On ma 30 lat. 1990

joker_imfail

Ale post był napisany 5 lat temu w 2015 -_-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones