Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 647 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

Z tego co słyszałam Tim ma wziąć się teraz za jakiś mroczniejszy film, coś w klimacie Sleepy Hollow... Ciekawe czy to prawda?? Pozdrawiam - Kaileena

Kaileena_Farah

mroczny?? a może tak mroczny jak Gnijaca...:)no to ja sie na to pisze bez 2 zdań:]:]:] tylko czekać znóff na coś Wielkiego:)

Kaileena_Farah

Nowości!!!!! Tim będzie robił coś nowego!! Chociaż to kolejny remake, to bardzo się cieszę. Do rzeczy, Tim + Jim Carrey + Larry Karaszewski & Scott Alexander= kolejne radosne oczekiwanie. Wiem, że Jim budzi skrajne opinie, ale ja go uwielbiam. Marzyłam, żeby w końcu zagrał u Tima, szczególnie po "Serii niefortunnych zdarzeń". A panowie Karaszewski i Scott napisali świetne scenariusze do "Eda Wooda" i "Man on The Moon". No panowie, do roboty!
http://www.comingsoon.net/news/topnews.php?id=12150 [www.comingsoon.net/news ...]

Tender_L

SERIO??!! WOW!!! Ale się cieszę!!! Po pierwsze - to będzie kolejny film Burtona, a po drugie -ja też uwielbiam Jima Carreya!!! Np w Truman Show, albo Serii zagrał obłędnie!!!!!!!! A o czym ma być ten film?? Kaileena
Ps. Ja już chcę!! :P

Kaileena_Farah

Mnie tam Jim nie rusza, ale nie mam nic przeciwko- tylko dajcie kolejnego Burtona :).

Kaileena_Farah

Jak dla mnie, to Burton mógłby pozostać przy temacie filmów animowanych. Wprawdzie aktorskie nadal stoją na wysokim poziomie, ale to, co on wyprawia za pomocą swych kukiełek, jest niesamowite. Mógłby wrócić do Europy, zebrać wokół siebie śmietankę animatorów (zwłaszcza tych z Czech - oni są najlepsi:-) ) i nakręcić film. Mógłaby nawet być to krótkometrażówka, ale ważne żeby była animowana i sygnowana jego nazwiskiem. Ot, to takie moje marzenia :-)

Kaileena_Farah

Ooo! Tim kręci z Carrey'em? Jestem pełna nadziei :D To połączenie, jakie mi się marzyło od pewnego czasu.

Kaileena_Farah

Właśnie chodzą plotki na temat nowego projekcie Burtona z Deppem w roli głównej pt "Sweeney Todd" o morderczym golarzu. Myslę, że byłby to najgroźniejszy czarny charakter grany przez Deppa.

http://moviemusicals.net/news.html#010706 [moviemusicals.net/news. ...]

Tender_L

O kurcze!!!!! Niesamowite!!! Genialna wiadomość!!! Nie dosyć, że film Burtona z J. Deppem to jeszcze w dodatku coś mroczniejszego.... :D XD jestem pełna nadziei co do tego projektu, jeśli takowy się pojawił!!! Pozdrawiam!

Tender_L

oczywiści miało być "nowego projektu", ale też mam nadzieję, że tuż po "believe it or not" ten projekt ruszy :)

Tender_L

oczywiście miało być "nowego projektu", ale też mam nadzieję, że tuż po "believe it or not" ten projekt ruszy :)

Tender_L

Mmm... Intrygujące :] A tymczasem mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze z "Believe It Or Not", a nie jak zwykle okaże się, że datę premiery podano grubo na wyrost...

Lady_Snape

wszyscy niecierpliwie oczekujemy nowego projektu pana Burtona :)
jego filmy sa wspaniale i niepowtarzalne, ale niestety na Belive or Not bedziemy jeszcze czekac bardzo dlugo :(

pablotablo

Fakt... poczekamy sobie, ale jestem PEWNA, że warto! Jak najbardziej WARTO!!!!!!!! ;)

Kaileena_Farah

no co do tego to chyba nikt nie ma wątpliwości :)

Kaileena_Farah

I nie wiecie może niczego nowego o tym filmie w którym Depp miałby zagrać psychopatycznego mordercę?! :D Taka psychoza w wykonaniu Burtona... mhmmmm... ;)

Kaileena_Farah

Burton tak, Carrey tak ale nie Buron + Carrey, on sie nie nadaje do filmow rezysterowanych przez tego genialnego rezystera..piszecie ze w Truman byl swietny, dla mnie nic specjalnego..mysle ze wielu aktorow zagralyby to role o wiele lepiej..jest nieprzekonywujacy, tyle

Kaileena_Farah

http://imdb.com/title/tt0408236/ [imdb.com/title/tt040823...]
zmienili status, już nie ma Sama Mendesa na stanowisku reżysera, ciekawe co dalej z tego wyniknie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones