Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 647 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

Prawdopodobnie Tim Burton wyrezyseruje teledysk dla zespolu The Killers, wiecej informacji tutaj : http://film.wp.pl/p/id,69650,wiadomosc.html?id=69650&ticket=6852986288611530xAzE MDUtozg2tZfN71gxNrbagQjlACSvBl88OPf8UiHgzSEilMbZjOfk4qBntF%2BAp796jDVJJDDVr1POK1 KfydHGRJ5PyUdzv0gR5NAGlPxXsO3GeYJrGocS7Gq3dhgE [film.wp.pl/p/id,69650,w...]

Ja osobiscie bardzo chetnie zobacze efekty tej pracy Burton :D :D Zapowiada sie ciekawie :)

Elly_2

TAK, TAK, TAK, TAK, TAAAAAAAAAKKKK!!!!!!!!!!! MOJE MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ, BURTON PRACUJE Z JEDNYM Z NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW NA ZIEEEEMIIII :D
Muszę gdzieś odejść i ochłonąć. A swoją drogą, to ciekawe, czy Killersi staną się "drugim zespołem obowiązkowym dla burtonistów" (pierwszy to Oingo Boingo).
OOooooby :D

Elly_2

Taaa!! Serio?? A ten teledyskjuz jest?? Jej normalnie nawet nie smialam marzyc... byloby super... To moze byc bardzo ciekawe

zgelka

teledysku jeszcze nie ma, Tim mial sie dopiero zabrac do pracy nad nim :) wiec w najblizszym czasie powinno cos sie pojawic :)

Elly_2

o żesz! to genialnie! wspaniale! cudownie! zazdrosze im, ze z nim będą pracować..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones