Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 647 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

Anime to chińskie bajki.
Baśnie są dla dzieci.
Cytryna jest podstawowym źródłem witaminy C.

Kto ma jeszcze pomysły do mojej listy idiotycznych stereotypów?

TheNekokuroi

johnny depp jest swietnym aktorem-to dopiero debilny stereotyp

johndoe_fw

Istnieje też stereotyp że Dicaprio to aktor, ale bardziej przypomina modela.

neo_angin

hehe przyjmij zapro szefie.

johndoe_fw

Spoko.

neo_angin

a na powaznie to di caprio wcale nie jest przystojny depp jest przystojniejszy moim zdaniem,a leo ostatnio sie spasl i raczej na modela srednio wyglada.

johndoe_fw

Spasł? Nie zauważyłem.

neo_angin

gdzies mi miglney zdjecia jakby na plazy z jakas foczka i by byez koszulki wygladal slabo

johndoe_fw

Rzeczywiście. Też to widziałem. Ktoś wklejał na forum. Podobno wziął się za siebie.

neo_angin

http://www.gossipboulevard.com/wp-content/uploads/2009/08/leonardo-dicaprio-fat- 200x200.jpg
biorac pod uwage jaka mial posture wczesniej to mu sie przytylo ale i tak nie wyglada najgorzej,ogladajac rum diary mialem wrazenie ze depp troche przytyl na brzuchu

johndoe_fw

bez docinek oczywiscie.

johndoe_fw

Troszkę przytył chyba też. Teraz Gosling jest nowym idolem nastolatek xD. Chłop jest świetnie zbudowany.

neo_angin

w sumei depp zaraz bedzie mial 50 i taks ie trzyma,chociaz on nigdy nie nalezal do muskularnych raczej szczuply niski i nadrabial twarza,moim zdnaiem leo nie jest ladny z zadnej str ale aktor nie musi byc pieknisiem.co do ryana to standard,klata ,szesciopak ogolnie zdrowa sylwetka.moim zdaniem pitt mam jakas mega dziwna ale dobra sylwetke,zylasty szczuply ale napakowany.kurde troche gejoza zajechalo;p

neo_angin

dlaczego nie moge wyslac pw do kinola chociaz jest moim znajomym?

neo_angin

znowu dostalem bana zrob cos z tym.

neo_angin

Jeszcze mu nie zeszło po od czasu turysty.Nie czytałeś o zielonych herbatkach?:)
Beka.

johndoe_fw

Ja bym tak nie powiedziała. Rzekłabym: "Uwielbiam patrzeć na Johnny'ego Deppa, gdy gra". :P Niekiedy mnie irytuje, to fakt, niemniej oglądanie filmów z jego udziałem sprawia mi przyjemność. Są tacy, których sam widok mnie odpycha, nie mówiąc już o występach (zwłaszcza ci z polskich seriali).

TheNekokuroi

Każdy Metal to Satanista. Też pasuje, a cała piątka stanowi czołówkę Mojego Osobistego Rankingu Najgłupszych Stereotypów.
P.S. Masz literówkę w temacie wątku :)

LadyMusic

Dzięki, przepraszam, nie zauważyłam. Chyba nie da się edytować, ale każdy wie, o co chodzi.

"Każdy metal to satanista" - dlaczego tego nie napisałam? :P

TheNekokuroi

Ee tam, może się zdarzyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones