Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 611 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

Za niecałe półtora miesiąca mijają dwa lata odkąd urodziło się moje zainteresowanie Timem Burtonem. Powiem, że zmienił on nieco moje życie. Gdyby nie on, to:
*skończyłabym zapewne jako kolejna fanka Johnnego "Deepa", która zachwyciła się nim w "PotC" (wszkakże to zależy, jak kto zareaguje na Deppa i za co będzie go najbardziej doceniać, ale oficjalnie moim pierwszym filmem był "Ed Wood")
*nadal karmiłabym się komputerowymi animacjami zapominając o tradycyjnych technikach
*nie sięgałabym zbyt częto do klasycznego kina
*nadal bym myślała, że życie kompozytora polega wyłącznie na siedzeniu za biureczkiem i pisaniu tych nutek :P
*(związane z powyższym) ciekawe jakiej muzyki bym słuchała? :P
*nie poznałabym takich ciekawych ludzi (kina, oraz fanów Tima :), fora internetowe rowinęły mój angielski)
*nie rysowałabym zbyt dużo
*nie traktowałabym niektórych filmów na serio (złe filmy to czysta zabawa!)
*nie miałabym obsesji na punkcie czarno-białych pasów i szelek (może czas je nazwać swego rodzaju fetyszami?)

to na razie tyle, czy Tim zmienił coś w Was? A może nic?

Tender_L

Fajnie :D:D
U mnie Tim rozwinal obsesje do kolekcjonowania wszystkiego co zwiazane z Timem i jego filmami :D
A co do paskow i szelek, to tez mam tego fetysza ;) tylko juz troche dluzej niz znam tworczosc Tima, do tego dochodza jeszcze czaszeczki i inne tego tupu gadzedty.

Elly_2

hm... ja myśle że zmienił we mnie duuuużo.
Nareszcie się odnalazłam (w jego filmach)
Już nie słucham metalu ;D (yeah)
i nareszcie znalazłam jakies fajne i oryginalne zainteresowanie ;)
a u mnie nie długo mija rok od zainteresowania się nim heh.

I w ogóle cieszę sie, że tak się stało ;)

Elly_2

Zdaję sobie z tego sprawę, że Burtoniści myśląc o szelkach widzą Edwarda Nożycorękiego, ale ja widzę towarzysza Elfmana z lat 80. Taka mała dygresja ;)

Tender_L

O tak.... Tima poznałam dzięki Tears5.... i moge spokojnie stwierdzić że to master wszachczasów!!! Aha i mam pytanko co do ciebie Belineo. Czy nie jesteś przypadkiem zalogowana na Deviant Arcie? Jeśli tak to daj znać mam ksywke zoo-nia. papsik!!!

EmilyJack

Tak, jestem na devarcie i mam Ciebie w przyjaciołach. Bsist (boingosister) pozdrawia :)

Tender_L

Ja uwielbiam filmy Tima Burtona za to,że mają magiczny klimat. Są tajemnicze i wyjątkowe :). Oglądajac je poprawiam sobie humor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones