Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Czy on jeszcze dostanie rolę, która przyniesie mu Oscara? Bardzo go lubię w filmach sensacyjnych, ale czekam na coś w stylu Jerry Maguire, Rain Man czy Urodzony 4 lipca. Mam nadzieję, że repertuar solidnych dramatów nie jest jeszcze stracony dla niego.

Lotta_Rosie

Mimo jego - umówmy się - popapranych poglądów scjentologicznych, talentu nie można mu odmówić, jest aktorem niezwykle wszechstronnym, świetnie sprawdza się w kinie sensacyjnym ( seria Mission Impossible) po kreowanie postaci dramatycznych ( Magnolia), ale to chyba właśnie zbyt śmiałe wystąpienia scjentologiczne i różne plotki na jego temat sprawiły iż jego kariera zwolniła tempo i nie ma już takich propozycji ról jak te wyżej przez Ciebie wymienione

Justyna0810

To prawda, im gorzej będzie mu się układało w życiu prywatnym, tym gorzej w zawodowym.

Lotta_Rosie

Oscar? Nie żartuj sobie, to najbardziej przereklamowany aktor najbardziej żałosny i chyba wszystkich wkurzający. Za co ma dostac, za to ze jest scientologiem ? Jedynie co mu sie należy to złota malina

Kubyra

Oczywiście, a razem z nim i ten Travolta, powinni dostać za najgorszą parę. Scjentologów powinni wywalić z Hollywood, bo są głupi i nie umieją grać. I nie mają talentu. Heretycy. Hiszpańska inkwizycja powinna się nimi zająć. Bezczelni.

Lotta_Rosie

Wg mnie Oscara już nie dostanie, gra już tylko w prostackich filmach akcji, zresztą ma tylko kilka pozycji w repertuarze które od tego schematu odbiegają. A takie filmy Oscary rzadko zbierają, do tego jest w Hollywood ogólnie nie lubiany przez zaangażowanie się w sekcie i prywatne odjazdy. Producenci w poważnym filmie roli mu nie dadzą, zresztą on się średnio do nich nadaje, a nawet jeśli Akademia nagrody mu nie da ot tak po prostu, z łaski może się kiedyś nominacji doczeka.

Lotta_Rosie

Mimo że ma taki talent i potencjał, sprawdza się w rolach każdego typu, to musiałby mieć wybitną rolę i bardzo słabych konkurentów po Oscara, bo myślę, że Akademia jak i wiele innych osób są uprzedzeni co do scjentologii. Możliwe, że nawet jakby zagrał niewiarygodnie dobrze, to i tak nagrodę dostałby pierwszy inny.

Cartner

Powoli mnie przekonujecie, że to niemożliwe, aczkolwiek coś gdzieś czytałam, że teraz zależy mu na odzyskaniu rodziny i chce zerwać z tą całą scjentologią :) Zobaczymy, to mogłoby ruszyć jego karierę w dobrą stronę.

Lotta_Rosie

To byłoby dobre. Życzę mu tego. Jakiś miesiąc temu czytałam w zagranicznym brukowcu, że spotyka się z jakąś 26-letnią restauratorką i że świetnie się razem czują. Nie słyszałam takich wieści jednak w Polsce :) Myślałam, że Katie Holmes zostanie przy nim, że razem z Suri będą stanowić rodzinę. Jak widać, pomyliłam się. Może z czwartą żoną pójdzie mu lepiej :))

Lotta_Rosie

dostanie oskara na starość, taki honorowy za całokształt. zaraz po harrisonie fordzie :)

minadra

Dobre :) Rzeczywiście, tak to się może skończyć.

minadra

Serdecznie na to liczę. O ile szybciej Akademia się nie opamięta i jeśli Tom nakręci jakiś dramat to nie da mu Oscara :)

Lotta_Rosie

Za "Magnolię" mu się należał, chociaż nie oglądałem tego filmu z Cainem, więc może jemu też.

Morgan_Mortimer_Graff

Ja nie oglądałam Magnolii, muszę nadrobić, bo z opis bardzo zachęca.

Lotta_Rosie

Koniecznie obejrzyj pełną wersję, tą 188 minutową, bo można okrojone wersje spotkać, ale chyba nie o to chodzi... Oglądałam do późna w nocy, naprawdę zaskakujący film. Zapadający w pamięć.

Lotta_Rosie

Wstydem strasznym będzie dla hollywood jeśli aktor takiej klasy jak Cruise nie zostanie nagrodzony oscarem. Może do tego dojść przez jego życie prywatne, szkoda. Jest może niezbyt normalny w życiu prywatnym ale aktorem jest genialnym. Zawsze filmy z nim z chęcią oglądam i nawet jeśli nie są górnolotne to do jego roli nie można mieć zastrzeżeń. Moim daniem już dawno powinien dostać za "Wywiad z wampirem", za który dostał chyba na przekór złotą malinę co jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe i po raz kolejny pokazuje, że te "nagrody" są nic nie warte i należy je traktować z przymrużeniem oka.

Lotta_Rosie

zastanawiam się czy mu zupełnie odjęło rozum, aby zagrać w takim gniocie jak niepamięć? myślŁam, że zobaczę dobre kino akcji, czy sf, a tu nuda i znikąd ratunku, do ostatniej minuty DNO. a tom jest nadal i wciąż świetny.

Lotta_Rosie

zasługuje na oskara.

Lotta_Rosie

Wątpię czy jeszcze dostanie Oscara , dlatego że , On gra teraz w samych filmach akcji itp czyli filmach , które dużo zarobią na masowej publiczności. Faktem jest , że jest bardzo dobrym aktorem i ma coś , co wciąga widza podczas oglądania Go na ekranie . Po filmie Vanilla Sky nie miał już tak dobrych ról aktorskich jak w filmach z lat 1988-2001 w których zagrał .

absolutus666

No niestety, teraz gra w samych zabili go i uciekł. A miał świetne role wcześniej - Oczy szeroko zamknięte, Wywiad z wampirem... Chociaż za Rock of ages powinien dostać za drugoplanowego aktora. Po prostu mistrzostwo świata!

Lotta_Rosie

Dream is always the same:
https://www.youtube.com/watch?v=n3i3ZB4rHew

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones