Tom GreenIII

Michael Thomas Green

6,3
564 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Green

Facet jest wporzo po prostu robi z siebie debila bo to mu najlepiej wychodzi i bierze jeszcze za to gruba kasę kto by tak nie chciał?Ja lubie Toma bo sam mam takie chorwe i spaczone poczucie humoru dzieki temu czuje sie zdrowszy szczęśliwszy i po prostu uwielbiam świat i ludzi a niektorzy powazni kończą z wrzodami i problemami serca już po 30ce dzieki ale powaga taka to nie dla mnie...

MilesQuaritch

Zgadzam się z Tobą. Ten aktor prezentuje inne spojrzenie na grę aktorską i dobrze mu to wychodzi.

MilesQuaritch

nie smiesza mnie komiedie typu American Pie itp, ale Freddi to po prostu mistrzostwo swiata!!! Nigdy sie tak nie uwalilam na durnowatej komedii, jest tak odjechana, ze az zrywalam boki! A Tom jest genialnym aktorem.

milena19842

w serialu to juz nawet ryzykowal zycie bo wszedl na posesje gostka I ten celowal w niego
I mogl go zabic bo takie maja prawo w usa
trzeba mu pogratulowac ze ryzykuje czasem dla kasy zycie
tak olewa zycie
tez tak mam czasami
a freedy got fingered to poczatek juz zjechalem jak pokazywal ten komiks na poczatku co on dawal hehe masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones