Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston
Janka_Sparrow

Czy ktoś w ogóle zrozumiał, o co mu chodziło z tym Sudanem i biednymi dziećmi w przemowie? Bredził trzy po trzy, wplatając co chwilę yyy... uch... i inne dźwięki. Chyba nie jestem jedyną skonfundowaną, patrząc na miny gości zebranych na sali...

tolerancja91

on chyba sam nie wiedział o czym mówił

luki138

Chyba nawet nie spodziewał się że dostanie nagrody ;), mina Slatera wyrażała wszystko do jego przemówienia.

Janka_Sparrow

Poruszył ważny temat, a widownia to nażarte pawie, które przyszły się pobujać. Większość myśli, ze Kanadę i USA dzieli morze, a co dopiero gdzie leży Sudan. Z nimi można porozmawiać tylko o kreacjach, makijażu, torebkach z lemura i dietach.

NamidaKossori

Dokładnie, też odniosłam takie wrażenie. Gadał nieskładnie, ale intencje miał dobre. Widać nerwy wzięły górę, ale ja absolutnie nie widziałam w tej przemowie nic złego.

Przez całą przemowę myślałam tylko o tym, jaki jest zdenerwowany (znaczy jak oglądałam ją już potem, wcześniej byłam za bardzo szczęśliwa, żeby słuchać :)) i absolutnie nie mogłam usłyszeć tego, że jest "rude, cold and self-important". :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones