Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
69 978 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Czy wy też nie możecie się doczekać tego filmu?

_Reindeer_

Tom i Jim w jednym filmie? W dodatku w horrorze, osobiście już odliczam dni :D

_Reindeer_

Pewnie.

_Reindeer_

O tak zapowiada się świetny horror. Już nie mogę się doczekać.

_Reindeer_

Nie lubię horrorów i dlatego bardzo zastanawiałam się czy chcę iść na ten film, ale zwiastun tak mnie urzekł, że nie mam wyjścia i muszę iść. No i czego się nie robi dla Hiddlestona...

kasiaax33

Też nie lubię horrorów ale jak zobaczyłam w zwiastunie boski wygląd Toma to od razu uznałam, że wybiorę się do kina.

kasiaax33

Zbieg okoliczności jest taki że chce obejrzeć ten film jak najszybciej ale nie lubię horrorów. I mówię to samo czego się nie robi dla Toma Hiddlestona ;D

kotka123456

Mam tak samo. Nie oglądam horrorów w ogóle, obejrzałam może 3 w życiu lecz niecałe, ale dla Toma muszę się poświęcić, przełamać się i iść na to do kina. :)

kasiaax33

to nie jest horror, tylko gotycki romans

iwonrud

Ale niby był zapowiadany jako horror, a to że teraz wszyscy mówią, że to gotycki romans jeszcze bardziej mnie nakręca :DDD

kasiaax33

Moim zdaniem ani romans ani horror, ale Hiddleston wypadł całkiem, całkiem.

_Reindeer_

Ja też nie mogę się doczekać premiery Crimson Peak. Zwiastun filmu narobiły mi takiego smaka, że aż nie wytrzymam !!!
W tym roku wydam fortunę na bilety do kina :) ale warto bo Tom to wspaniały aktor :) !!!

_Reindeer_

Wczoraj właśnie wybrałam się na ten film. Muszę przyznać, że jest to jeden z najlepszych filmów jaki dotychczas widziałam. Hiddleston jest taki tajemniczy, opanowany, spokojny, uroczy, że brak słów. Jednak nie poszłam tylko po to, aby obejrzeć przystojnego aktora. Film jest naprawdę świetny! Pod koniec dość przewidywalny, jednak śmiało (według mnie) przyznaje zasłużone 10/10. Wspaniały klimat, dobre efekty no i przede wszystkim idealnie dobrani aktorzy. Uwielbiam takie klimaty. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones