Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 275 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston
eowine

Radzę się przyjrzeć jeleniowi, szczególnie porożu. Avengers to film na podstawie komiksu Marvela, więc logiczne, że postacie i ich wygląd wywodzą się wprost z niego (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/dc/Loki1.jpg).

eowine

przyszłam tu tylko powiedzieć, że Cię kocham i dostarczyć Ci wiadro internetów w nagrodę. well done.

psi pies

Co to "wiadro Internetów" ?

psi pies

Mato bosko, jinternet mi się rozlał, a żem miał załadowany do wiaderka ze liter, cały bity liter! Teraz moja wieś, przez tydzień nie będzie miała jak grać w www.internet.pl ;(

eowine

Tak, "Mój mały jeleń".

Suzarro

Mój mały jeleń w Afryce mieszka.
Czarne ma włosy ten mój koleżka <3

eowine

rozbawił mnie ten komentarz :)

MaX_20

Nie dziwie ci się. Ja jak zobaczyłam gościa w kinie to zaregowłam jak Driss z "Nietykalnych" jak zobaczył gościa w operze przebranego za drzewo, ja natomiast zobaczyłam goscia w niemieckiej operze przebranego za jelenia.
Jednak teraz serio pytam, czemu się przebrał za jelenia?

Jakas aluzja że jakaś mu rogi przyprawia?

eowine

To jest konik polny, a przebiera się za niego dlatego bo lubi.

użytkownik usunięty
eowine

to chyba raczej odwołanie do diabła...

eowine

ja myślę że to jego taka jakby korona bo jeśli ktoś oglądał thora to zobaczy że przy koronacji Thor też miał taki hełm na głowie a Loki żeby podkreślić że jest wyżej od ludzi to nosił go również na ziemi kiedy próbował ją opanować. Nie? I przestańcie lać wodę z tymi tematami że loki jest sexy albo przystojny, bo to głupie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones