Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Wraz z kilkoma użytkownikami Filmweb usiłujemy wypromować petycję. Chodzi o to żeby w kinowych dystrybucjach można było oglądać 2D z napisami a nie tylko z dubbingiem.
petycja jest tutaj
http://www.petycjeonline.com/filmy_marvela_rownie_w_2
Oddawajcie głosy i udostępniajcie to może coś zdziałamy. I nie chce widzieć postów typu "G.. to da" Jak nic nie zrobimy to na pewno nic to nie da. Trzeba próbować.

mrtmv1849

Może się mylę, ale wydaje mi się że w większości przypadków jest możliwość oglądania filmu w 2D z napisami. Zazwyczaj jest bardzo mało takich seansów w porównaniu do 3D, ale jednak są. Sama unikam 3D i dubbingu jak tylko mogę, dlatego bym zauważyła że nie ma takiej opcji.

Koleja

Niestety, ja zauważyłam, że od pewnego czasu większość kin proponuje napisy dla Marvela tylko w 3D :( Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. który jest teraz w kinach - nie widziałam ani jednego kina w którym można go obejrzeć z napisami w 2D, podobna sytuacja była z Iron Man 3...

Koleja

No właśni problem w tym że nie. Jest do wyboru dubbing 2D albo napisy 3D.

mrtmv1849

Chyba link nie nie działa, albo coś innego, bo wyskakuje ,,petition not found".
A chciałabym się podpisać, bo dla mnie dubbingi w filmach aktorskich to w większości przypadków katusze i nieporozumienie. W animacjach jak najbardziej mogą być ; )

natka17_1998

Ucięło "d" na końcu. Dopisz i trafisz.

mrtmv1849

Ok, dzięki : )

mrtmv1849

Podpisana, ile jest już głosów ?

natka17_1998

893. Tak ładnie rosło i zdechło. Rozpowszechnij to jakoś jak możesz. Udostępnij na FB.

mrtmv1849

Spoko, spróbuję : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones