Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 275 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Istny Michał Wiśniewski z Ich Troje :D Wiem, że to bardzo prymitywne skojarzenie ale naprawdę niektóre ujęcia aż mnie przez to drażnią.

Satellite006

O raju, gdzie Ty tu podobieństwo widzisz... O.o

użytkownik usunięty
Lellandra

ten sam kolor włosów, no przecież! Loki w Avengerasch to wykapany Wiśniewski :P

od kiedy Loki ma czerwone włosy? Wiśniewski mi się kojarzy przede wszystkim z tym kolorem^^'

użytkownik usunięty
xBeattex

kojarzysz pojęcie "sarkazm"? :P

tak^^ przecież w mojej wypowiedzi też w pewien sposób on występuję :)
O.o sorry, ten poprzedni post miał być do twojej pierwszej wypowiedzi (nie zauważyłam)

użytkownik usunięty
xBeattex

no to cię nie rozumiałam XD

spoko :)

Powiedzialabym raczej, ze autor tematu czegos sie nacpal, skoro wpadl na taki pomysl ;D

użytkownik usunięty
Satellite006

Nie martw się, mam to samo pierwsze 5 minut jego roli w Avengers zastanwialam się czy to nie Wiśniewski, mega podobny hahaha:D oczywiście Michał za młodu oto link http://c.wrzuta.pl/wi2806/fa9ba3b500240bf44cc36dec/mlody_michal_wisniewski

pancurek69

Też mi się skojarzył z Wiśniewskim, coś w tym musi być...Seksowny też jest

Lynn

Przynajmniej jako Loki

pancurek69

:D Kurcze a ja tyle się zastanawiałam kogo on mi przypomina... :D To zdjęcie rozwiało moje wszelkie wątpliwości :D

wild_scarlet_rose

To ja, nie wiem dlaczego, ale prędzej bym go z Jaredem Leto porównała. Jest w tej twarzy coś takiego...

kurdemol

Hmm w sumie patrząc np. na to zdjęcie poniżej to można doszukać się podobieństwa tych dwóch panów ;-)

http://img2.timeinc.net/people/i/2008/news/080211/jared_leto240.jpg

Satellite006

dla mnie Michael Fassbender

Satellite006

Dla mnie z kolei coś jak Jared Leto i Woronowicz ;)

Satellite006

O matko, bede chyba plakac, a potem bede miala koszmary w nocy...jak dla mnie Tom jest cudownie jedyny w swoim rodzaju, no moze jest jedna sesja zdjeciowa, w ktorej przypomina Jareda Leto, a w zaroscie przypomina mojego nauczyciela od chemii z liceum :P ale to sie wytnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones