Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 275 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Nie mogę oderwać do niego oczu ale szkoda że w zwiastunie filmu Thor : Mroczny świat jest go
tak mało :(

maniek70300

Miejmy nadzieję, że w filmie będzie go więcej :D

GothicGirl

Też mam taką nadzieje :)

maniek70300

Dobry aktor potrafi jednym zdaniem przykuc do siebie uwage. Tom dal tego swietny przyklad w zwiastunie do nowego Thor'a :) No i te dlugie wlosy .... O niebiosa .... !!

BritneyFaN

O tak zgadzam się. Ja pierwszy raz widziałam Thora jak jechałam na wycieczkę, w autokarze. Byłam w ogóle pół przytomna, ledwie kontaktowałam, głośniki miałam wyłączone, a na ekranie pojawia się Loki/Tom. Tylko na niego spojrzałam i wiedziałam, ze muszę ten film obejrzeć :D On nie musi nawet nic mówić, żeby przyciągać uwagę.

BritneyFaN

no najlepiej wygląda z tych trzech filmów z Lokim :D Niebiańśkie czarne długie włosy :D Masssakra <3

nunax4

Noo te włoski są świetne <3 Po cichu dziękuje mojej pani za to że na wycieczce do kina pomyliła się i zamiast na faceci w czerni poszliśmy na Avengers :)

maniek70300

Ale tą fryzurę to ma hahaha szkoda słów ;D. Jak zobaczyłam go w tym zwiastunie o mało nie poleciałam z krzesła ze śmiechu :D

maniek70300

Na 100% w Thorze 2 Lokiego będzie sporo. No bo kto w końcu ich oprowadza po tych 9 światach jak nie on? :D A włosy ma BOSKIE :3 Na początku mnie rozśmieszyły, ale teraz mi się podobają. Jest teraz taki bardziej "boski". Ale chciałabym jeszcze jakieś zdjęcia lub drugą wersje zwiastunu gdzie lokiego będzie duuużo więcej

cukierek50

Świetne :D http://kwejk.pl/obrazek/1763336/loki-kocha-dzieci.html

maniek70300

Jest świetny *u*.
W trailerze faktycznie jest go mało, ale nie sądzę, aby w filmie było podobnie. ;3 Mimo to zwiastun był cudowny xD. Oglądałam go chyba ze dwadzieścia razy. Te włosy *.*.
Cholernie cudowne!

anvil_filmweb

heheh no włosy fajne , śmiesznie troszkę wyglądał , ale to była tylko zapowiedź ,a Loki ma mu pomóc więc będzie go dosyć dużo i będzie się działo .

ada6klim

Po tym jak wyjdzie z kicia dostanie swoje kosmetyki i znów ma mieć proste włosięta. Nie spodziewałam się, że to powiem, ale chyba będę tęsknić za tymi kręciołkami :c.

tenaciously

Taki ulizany , ale fajnie by wyglądał z tym mini loczkami (i pasuje loki ma loki) .

ada6klim

Zawsze coś nowego :D

tenaciously

Ja wole go z kręconymi. Cudnie wygląda taki trochę zaniedbany. Ale w trailerze jest jeszcze w 0:53 i widać że ma raczej proste.

Nairen

Gdy pierwszy raz zobaczyłam Lokiego nie zrobił na mnie dużego wrażenia , nawet wydawał mi się przeciętny . Ale teraz stwierdziłam , że jest naprawdę seksowny i słodki . I te czarne włosy ... boskie :) <3

maniek70300

http://the-darkest-side-of-me-loki-laufeyson.blogspot.com/ dla fanów Lokiego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones