Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Pomijając całą przystojność, inteligencję i urok Toma, moim zdaniem to jeden z najlepszych aktorów, jakich mamy obecnie. Jest genialny w wyrażaniu emocji. Powinien za jakiś czas zagrać w czymś naprawdę ambitnym i dostać jakiegoś Oskara czy coś... Kto się ze mną zgadza? :)

scady

Jestem całkowicie za .

scady

Też na to liczę. Życzę mu wielu dobrych propozycji w tym roku. Ciekawe czy 'Close Enough' dojdzie do skutku, bo Robert Capa to ciekawa rola i może być z tego bardzo dobry film.

scady

O ile powstanie kiedyś remake Angel Heart, życzę by dostał rolę Louisa Cyphre'a - byłby w tej roli idealny, a do tego pewnie ucieszyłby go fakt, że jest następcą De Niro ;)

scady

sorry, ale ja się z Tobą nie zgadzam.
Ten aktor jest beznadziejny....
Nawet nie wiem czy to w ogóle jest aktor może to jakaś podróbka!!!

Emmm_fw

Czemu tak uważasz? Pytam z czystej ciekawości, bo do tej pory słyszę na temat Toma same superlatywy i chciałam dowiedzieć się jakie istnieją rzeczowe argumenty przeciwko niemu.

fati96

Obawiam się, że polemika z osobą, która buduje zdania na takim poziome nie ma najmniejszego sensu... Chociaż sama jestem ciekawa sensownej krytyki jego gry aktorskiej - bo jeszcze o takiej nie słyszałam, ani od widzów, ani od krytyków.

HiddenStone

Masz rację, lepiej nie karmić trolla. Chociaż z drugiej strony to był bardzo słaby troll, ponieważ od 2 dni czekam na odpowiedź i w dalszym ciągu jej jakoś nie widzę.

fati96

Wybacz, że nie wchodzę codziennie na filmweb.
a tak w ogóle to nie muszę wam ciągle odpisywać na te durne komentarze

Emmm_fw

Grzeczna prośba o konstruktywny argument przeciw to durny komentarz? O mamo, chyba niewiele wiem o życiu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Emmm_fw

Czuję się rozczarowana, miałam takie nadzieje na ciekawą rozmowę, a trafiłam na trolla. Smutek.

fati96

jak tak bardzo chcesz to Ci powiem czemu tak uważam:
https://www.google.pl/search?q=Tom+Hiddleston&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ei=PHsVU 4u6MNT44QS90oBQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1280&bih=820
to link do JEGO NAJPIĘKNIEJSZYCH zdjęć .....
Pooglągaj to może zmienisz zdanie....

Emmm_fw

Oceniasz umiejętności aktora po wyglądzie. Ciekawe.

fati96

no a ty ja go oceniasz
ludzie najpierw patrząna wygląd a potem na inne cechy ..
a zresztąco ja będę się rozpisywać...
... bez urazy..
ale Ty chyba mało wiesz o świecie...
bywaj...

Emmm_fw

Z twoich wypowiedzi wnioskuję, że uważasz go za złego aktora, bo w twoim mniemaniu jest brzydki. No fajnie. Tak, oczywiście, popatrz na mnie z góry i stwierdź, że nie jestem godna rozmowy, przecież ty z kolei potrafisz się tak elokwentnie wypowiadać. Budujesz takie piękne zdania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Emmm_fw

http://replygif.net/i/165.gif

fati96

Fati96, zlituj się, szkoda twojej klawiatury....

HiddenStone

Hidden skąd tacy się biorą ?

HiddenStone

Zdaję sobie sprawę z tego na jakich zasadach działa ta osoba, mimo to "rozmowę" z nią traktuje jako rozrywkę. Bardzo słabą, przyznaję, ale i tak to jest na swój sposób zabawne :)

Emmm_fw

Cóż za elokwentna wypowiedź , hyle czoła .

Gloredhela

To czego jeszcze do mnie piszesz?




Emmm_fw

Jeszcze ? To ile ja tych postów napisałam?

Gloredhela

oj ....

Emmm_fw

Jak na osobę, która nie lubi Toma i nie ma ochoty na rozmowę to często tu zaglądasz :) Jesteś żałosna...

Moja 5 letnia siostrzenica jest bardziej elokwentna od Ciebie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Emmm_fw

Nie wiem... co?? I nie mam zamiaru sobie dalej samemu/samej na durne posty odpowiadać.

PS Drodzy koledzy i koleżanki - czy moja wypowiedź była "brutalna"?

zgadnij_kto

Nie Twoja nie jest .

Gloredhela

Dzięki, bo już się martwiłem/am, że zraniłem/am jej uczucia :)

Gloredhela

Pomóżcie w sprzątaniu na filmwebie - przycisk "zgłoś nadużycie" po postami trolla poniżej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zgadnij_kto

mam nadzieje że coś odpiszesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones