Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 275 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Zraziły mnie do niego nabuzowane hormonami piętnastki, niedługo po tym jak zaczął się
ten cały szał na Avengers. Skrzywdziły go strasznie, bo za to co pokazał w Deep Blue Sea
powinno mu się bić pokłony a nie robić histerię na tumblrach, bo odsłonił w wywiadzie
wszystkie równe zęby. To jest rasowa szkoła, jak w przypadku większości brytyjskich
aktorów teatralnych, mam nadzieję że zaangażują go ponownie do jakiś sensowniejszych
filmów, bo szkoda żeby się marnował.

użytkownik usunięty
Demri_Lara

Hmmm... Jarmusch, Hogg, amerykański thriller i megaprodukcja Marvela na 2013 rok. Myślę, że ani Tom ani my nie mamy na co narzekać. Spokojna twoja głowa, się nie zmarnuje, tylko dlatego że sika na jego widok wataha gimnazjalistek (chociaż myślę, że jego fanclub ma jednak trochę wyższą średnią wiekową).

użytkownik usunięty

Ano BTW zęby to ma chłopak wzorcowe.

Oj na tego Jarmuscha już się cieszę, szczególnie że zagra z Tildą.
Wyższa średnia mówisz? No to zgorzkniała ze mnie stara dupa, skoro gorączki na widok chłopaka nie dostaję, mimo że urody mu nie brakuje.

użytkownik usunięty
Demri_Lara

Piętnastki to raczej dzisiaj za tymi One Direction czy coś w tym stylu, nie? Nie zakłócaj mi światopoglądu.

Hiddles ma fajną grupę fanów, moim zdaniem. Wydaje mi się też, że ma do tego dużo dystansu i szybko się nie wypali. Na tumblr nie wchodzę, czarna magia to dla mnie. Powinnam?

Zgorzkniała stara dupa? Może po prostu inny gust i temperament. Nie bądźmy dla siebie tacy ostrzy.

to nie jest w ogóle wina hormonów, to jest wina faceta. ja jestem teoretycznie wiele lat 'za stara' na takie coś, a i tak za nim szaleję, myślę że nawet najbardziej zgorzkniałe baby są w stanie coś poczuć w jego kierunku (lub kogoś innego no to zależy już od gustu)
generalnie nie rozumiem czegoś takiego jak ocenianie aktora po jego fankach? on wydaje się być zadowolony i wiecznie zaskoczony, bo choć zdarzają się czasem jakieś przypały, to przyćmiewają to fajne akcje fanów...

sstar_Darcy

Sympatyczne akcje są urocze i wdzięczne, ale przy tematach takich jak "okropnie tam wyglądał" wysiadam :c no rozumiem, że taki wiek, że to albo niewinne albo głupiutkie, ale taki zbiorowy ślinotok jest trochę żenujący. Tym bardziej, gdy te dziewczyny są rzeczywiście trochę starsze (a więc bardzo możliwe że w moim wieku). Mi też się podoba, ale szlag trafił mój entuzjazm ech :c

Nie powinno mnie to w ogóle ruszać, bo niczego to w moim życiu nie zmienia a Tomowi pewnie lepiej z tym, że jest obiektem adoracji, lubię po prostu ponarzekać na młode dziewczęta bo jestem stara, brzydka i zmarszczona, nah nah.

Demri_Lara

rozumiem :p
o wyglądzie też można sobie pogadać, byle nie mieszać tego z tym jak wypadł aktorsko i do ogólnej oceny filmu, jak ktoś to robi to wymiękam ;p ale to jest zjawisko powszechne na jakiego aktora byś nie kliknęła albo film jakiś popularny. no ludziom nie wytłumaczysz -_-

Jestem uczennicą trzeciej klasy gimnazjum, nie uważam, abym "sikała" na jego widok : ). Ale muszę przyznać rację, niektórzy trochę przesadzają z wielbieniem kogoś.

użytkownik usunięty
tenaciously

Good for you!
Wiecie, Tom to mądry gość. Nie chowa się nigdzie w ciemnym kącie przed fanami. Wykorzystuje to zainteresowanie w dobrych celach. Wystarczy śledzić jego Twittera. Mówię o zaangażowaniu w UNICEF.

Tak, akcja z UNICEF jest wspaniała. Bardzo interesuję się problemami Trzeciego Świata i w przyszłości chciałabym może wyjechać gdzieś i pomóc (ach, te moje marzenia c:), tak więc ma u mnie dodatkowy ogromny plus. :)

Oj, wyższą, wyższą :D W każdym razie przedział wiekowy jest szeroki... I spektrum fanowskich zachowań również - co zapewne ma związek z tym pierwszym :P

Demri_Lara

Polejcie jej piwa bo dobrze mówi :) Za Deep Blue Sea ma wielkiego plusa u mnie

Shin123

mnie też oczarował w Deep Blue Sea, nie mogłam oczu oderwać. Cudowna gra aktorska. Cudowny aktor. Cudowny facet :)

nunax4

Zgadzam się. On jak i Rachel Weisz wypadli razem świetnie :)

Shin123

prawdę mówiąc znam masę fanek Toma z całego świata i przedział wiekowy to od 23 do 33 więc bez przesady z tymi gimnazjalistkami ;)

KingShultz

No właśnie miałam wcześniej o tym pisać, nawet ktoś kiedyś robił wykres z wiekiem fanek i wiekszość była 20-27 lat :)

użytkownik usunięty
Demri_Lara

Sensowne to było jak miałeś 10 lat.Tak ty zawsze oglądałeś ambitne produkcje.Jak byłeś w wieku 12 lat zamiast produkcji Marvella oglądałeś Zieloną Milę i Lot nad kukułczym gniazdem.Ja mam 23 lata i cieszę się z każdej ekranizacji Marvela i DC.

Podobnie jak mnie cieszy każdy komiks dorwany pod Halą Targową, co nie znaczy że takie Avengers uważam za szczyt dobrodziejstwa, Dobry Rycerzu.

Demri_Lara

w Deep Blue Sea zagrał perfekcyjnie jego gra to aż mnie powaliła. A najbardziej mi się podobało (wiem, że to może być okrutne) jak on krzyczał na Rachel. Zawsze jak oglądam ten film to czekam aż on się na nią zacznie wydzierać.

anne22

boskie to było ! aż mnie ciarki przeszły ;)

nunax4

http://www.youtube.com/watch?v=akEIN7A7Nfw to mi się najbardziej podaba :D

anne22

mi tez przewijałam tą scenę parenaście razy :)

nunax4

Można to oglądać bez końca ;D i się nie znudzi :D

anne22

Mnie mowę odebrało gdy to widziałam :) Spore łał pełne zachwytów.

Demri_Lara

I ten jego wyraz twarzy WOW :D Jak widzę go wściekłego w tej scenie to nie wiem czemu ale wtedy robi mi się banan na twarzy :D

anne22

czary... :D

Demri_Lara

Hipnoza ...;D

anne22

Paraliż i silny szczękościsk. Cieszę się, że się zgadzamy :D Facet jest delikatnie mówiąc bardzo przekonujący, on nie gra, on jest.

Demri_Lara

charyzma sama w sobie :) uwielbiam Go

nunax4

Niektórzy z tych nowych młodych aktorów mogą się schować ;D

Demri_Lara

Trafnie to ujęłaś :D Właściwie nie znam drugiego takiego aktora, po którym nie widać, że gra. Brak jakiejkolwiek maniery, wraz z każdą nową rolą przeistacza się w inną postać... Istny człowiek-kameleon. Niesamowite!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones