Tomasz Bagiński

7,8
3 690 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tomasz Bagiński

Spot Tomka - Grunwald 2010

użytkownik usunięty

Spot Tomka Bagińskiego przygotowany na obchody 600. rocznicy bitwy pod Grunwaldem - 17 lipca 2010.

http://www.youtube.com/watch?v=vpR_Ckg3q6s

Myślę że można dodać go do filmów wymienionych na stronie twórcy. Filmik krótki, ale za to jaki... :)

Popieram. Po prostu majstersztyk. Kiedy rycerz krzyżacki wychodzi z mroku to ciary lecą po plecach. Bardzo chciałbym zobaczyć superprodukcje pod sztandarem Bagińskiego. Ten gość jest za dobry na Hollywood.

użytkownik usunięty
magin7

Ten rycerz krzyżacki jest bardziej mroczny od Sarumana. :D

Ładny efekt jak ta zbroja się "odtwarza". Bardzo oryginalny filmik plus dla Tomka Bagińskiego.

użytkownik usunięty
kicek3

Na YT zainteresowanie duże, żadnego negatywnego komentarza ani oceny. Może Bagiński zrobi pełnometrażówkę? :)

Majstersztyk. Ten facet jak coś odwali to tylko klaskać.

Ludzie, to nie jest po prostu "zajefajny filmik"... Czy wy sobie wyobrażacie, co by było, gdyby Bagińskiego zasponsorował np. Paramount Pictures, żeby zrobił pełometrażówkę "Grunwald 1410"? To by przecież zmiażdżyło "Braveheart", "Gladiatora" i "300" razem wziętych.

Z resztą... ja uważam, że nawet w Polsce takie coś by mogło powstać, gdyby tylko się komuś zechciało. Albowiem Polak potrafi - jak zechce.

PanSympatyczny

Masz racje ale Polacy mają inną wadę, cudze chwalą a swego nie znają. Pełen metraż powinien powstac ale nasi producenci patrzą jak zarobic na produkcji filmu a nie jak zrobic genialny film który by zarobił a My byśmy mieli przyjemnosc z oglądania. Bagiński by zrobił arcydzieło jak by miał wolną rękę w działaniu. Wracając do tematu Grunwald 1410 genialny. Film powinien powstac zwiastuny już są :)

Niesamowite jest to, że on 1 - minutowym spotem pobił wszelkie pełnometrażowe filmy, jakie dotąd widziałam ;D

Każda jego animacja to mistrzowstwo w swoim rodzaju :D Przy Tomku nudzić się nie można, a poza tym to on bodajże pracował nad grafikami do gry "Wiedźmin" (hm, może pokusiłby się o zrobienie animowanego serialu o Geralcie na podstawie powieści Sapkowskiego. Praca na dobrych kilka lat, ale chciałabym coś takiego zobaczyć. Grę widuję jedynie na filmach, bo mam za słabego kompa...). Film o Geralcie przydałby się w trochę mroczniejszym klimacie wg mnie niż nasza wersja sprzed lat, którą jednak uwielbiam-Żebrowski zagrał tam o niebo lepiej niż w "Ogniem i Mieczem". On mi się już zawsze będzie kojarzył z Geraltem ^^
Filmik mroczny z typowym średniowiecznym klimatem fantasy tak de facto (a ja kocham wprost takie klimaty)-ciekawe jak by wyglądał cały film o bitwie pod Grunwaldem :P
Osobiście czekam na animację o Historii Polski i ciekawam czy już gdzieś jest dostępna, poza zwiastunami na YT...

użytkownik usunięty

To była bardzo skuteczna reklama imprezy...:)

Dokładnie tak powinien wyglądać nasz rodzimy Wiedźmin. A jak nikomu nie będzie się chciało go zrobić to sam do Bagińskiego pojadę i go zrobimy. Wiedźmin tak wyglądający MUSI powstać i koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones