Tomasz Bagiński

7,8
3 690 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tomasz Bagiński

i już w top10? Żenada i kpina.
1/10.
za krótki :/

użytkownik usunięty
Snay

sam jesteś za krótki.
widziałeś którykolwiek z tych filmów ignorancie ? czy oceniasz Bagińskiego pod względem tego,że niepodoba ci się jego morda w top10 ?

sa niestety ludzie którzy się nieznają i niepotrafią docenić sztuki, i
filmie to od kiedy długość jest ważna??

użytkownik usunięty
macko_marcin

A ja bardzo chętnie bym się dowiedziała która minuta jest TĄ odpowiedzialną za to by film był godzien chociaż splunięcia ;]

jaki film? facet jest przereklamowany z jego filmikami.
reksio ciekawszy i krecik.

użytkownik usunięty
schiz

Owszem, jak się ma 5 lat.

jak sie ma 50 lat tez lepszy krecik

użytkownik usunięty
schiz

Trudno mi oceniać z 3 krzyżami na karku, jeszcze wszystko przede mną w takim razie. A od krecika wołałam kiedyś Szuwarka....

nie znam typa.
wolalem Rumcajsa i Nu pagadi!

użytkownik usunięty
schiz

Toteż wcale mnie nie dziwi, że mówisz to co mówisz o Bagińskim ;]

to dobrze. Baginski to farciarz od "katedry". nic ponadto.

użytkownik usunięty
schiz

Oj tam oj tam, na szczęście żaden z Ciebie guru filmowy :)

Oj tam oj tam, na szczęście z ciebie TEZ NIE!

użytkownik usunięty
schiz

No tak, ale ja już przynajmniej dorosłam i nie oglądam krecika :)

a ja dorosłem i dalej wole krecika niz bagi.

użytkownik usunięty
schiz

oj tam dorosłeś. tylko urosłeś ;]

oj tam urosłem .dorosłem tez ;]

schiz

"jak sie ma 50 lat tez lepszy krecik" - chyba do przetkania kranu ;)

finallyh

NIE. DLA PRZYJEMNOSCI OGLADANIE.
do przetkania kranu JEST KRET jak ten od pogody.

mowie o KRECIKU.
TAKIEGO PLYNU ZRACEGO NIE MA!

PRECZ Z KULTEM BAGINSKEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIECH ZYJE KRECIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

Snay

A czy Ty wiesz ile trwa zrobienie takiej animacji? Wiesz, że 10 minut może zająć jednemu człowiekowi nawet parę lat?

dawsolo

Ho ho, wielcy obrońcy nagle się wpisują co myślą, że rozumieją ambitne kino na filmach 10 minutowych :)

Snay

litości -_-

animacje to nie filmy pełnometrażowe

użytkownik usunięty
lau

a co z pełnometrażowymi animacjami:)? litości:)

hahahaha

Snay

Gdyby długość była miarą sukcesu wielu z nas nie byłoby na świecie

Sativa

hahaha, dobre

Sativa

haha, masz u mnie piwo ;D

Sativa

do zaplodnienia penetracja nie wymagana.
wystarczy strzykawka lub długie palce.

Snay

...

Tak to mogę podsumować

Snay

widać, że nie masz pojęcia jak długo trwa wykonanie czegokolwiek metodą animacji, renderowanie paru klatek filmu, czyli np. paru kroków, czy paru machnięć ręką, może trwać nawet cały dzień (a dla nas to tylko 10 sekund)... Poza tym samo stworzenie postaci w tych programach wymaga bardzo dużo czasu, cierpliwości, samozaparcia oraz przede wszystkim wiedzy i umiejętności w posługiwaniu się tego typu programami. Z tego co mi wiadomo Tomasz Bagiński jest w dodatku samoukiem, więc tym bardziej brawa mu się należą.

zona_alkoholika

Z tym, że Bagiński już nie zajmuje się samą animacją, a głównie reżyserką, na jego nazwisko pracują "robole" ze studia w którym pracuje.
Doprawdy, nie rozumiem, czemu urósł do rangi symbolu narodowego.

Snay

Zrobił z 6 filmów 5 minutowych
i już w top10? Żenada i kpina.
1/10.
za krótki :/

nie odzukujmy się....ty nie zrobiłbyś nawet 5 sekund takiego filmu...

Gieras

Jeśli zauważycie, które miejsca w tym rankingu mają Kusturica, Lynch czy Almodovar, to faktycznie lokata Bagińskiego wydaje się nieco zawyżona.

lew890

Ja do tego grona dodałbym jeszcze Kubricka, który jest również zbyt nisko. Ranking filmwebu zawsze był i będzie dziwny. Ja czekam na Hardkor 44, dopiero wtedy będzie można w pełni zobaczyć jakim jest reżyserem.

Gieras

jakby chcial toby zrobil moze lepsze!

Snay

21 miejsce? ten serwis jest niesamowity. Oliver Stone za sam film z awatara autora powinien być wyżej. No, ale to sztuka, nie to co filmy Lyncha np... Śmiech na sali, zgadzam się.

Snay

Wlezie taki goguś bez pojęcia na filmweb i troluje nie mając pojęcia o kinie ani o ważeniu własnych wypowiedzi.
Ilu ludzi potrafisz wymienić, którzy zrobili jedną dobrą animacje od początku do końca własnymi siłami?
Żenadą i kpiną jest wypowiedź bez podania jakichkolwiek argumentów pozwalających na jakąkolwiek rzeczową dyskusję z autorem wypowiedzi.
Dziwne rzeczy dzieją się z ocenami tylko ze względu na idiotyczne ocenianie niedojrzałych użytkowników ( typu same 1 i 10 ). Dziwi mnie to bardzo bo moja ocena filmu zazwyczaj odbiega max 2 gwiazdki od średniej. Może dzieje się tak dlatego, że obejrzałem wiele filmów różnych gatunków ( dodam nieskromnie, że ponad 1500 filmów i 150 seriali ).
Nie zapominajmy również, że to polska strona i na pewno ma to wpływ.

Snay

Przeczytałem tego post-a i najpierw pomyślałem sobie, że to jakiś żart - JAK, powtarzam JAK można oceniać film po jego długości?! W animacjach p. Bagińskiego chodziło o przesłanie i jakość (chyba nie powiesz mi że taka "Katedra" jest żałosna bo jest za krótka?). I powtórze po raz kolejny zdanie, które wypowiadam jak czytam takie post-y jak twój: Filmweb powinien być dostępny od 18 lat (jednak jeżeli ty masz 18 lat to naprawdę nie mam słów...).
Pozdrawiam Astral3

Snay

"i już w top10? Żenada i kpina. "

Bo nie liczy się ilość zrobionych filmów, a ich wartość

Mariusz005

Ani długość :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Snay

Pan Snay układa filmy od najdłuższego do najkrótszego. Złóżmy do kupy "modę na sukces" i będzie arcydziełem :)

Snay

Jednak kolega ma trochę racji. Zrobił jeszcze za mało. niech zrobi jeszcze trochę na aktualnym poziomie, a z przyjemnością dam mu 9. Zanim zaczniecie obrzucać mnie tekstami uprzedzę kilka faktów. Widziałem prawie wszystko co zrobił i bardzo podobają mi się jego produkcje, ogólnie lubię oglądać animacje (ale robić nie cierpię) Doskonale wiem ile trwa zrobienie czegoś takiego, bo na co dzień modeluję. To ani nie długość animacji (bo jest nie ważna), nie przez jakość (bo jest super), po prostu jeszcze za mało.

Snay

Nie ważne ile ważne jak.. :p jak na moje Bagiński jeszcze nie raz pokaże go na co go stać a w tedy i ci którzy twierdza że nie zasługuje na to miejsce zmienią zdanie.. :)

Snay

Naprawdę mi przykro z powodu Twojej głupoty Snay.Myślisz,że jesteś znawcą kina a tak naprawdę jesteś zakompleksionym internetowym cfaniakiem,który musi dowartościować się w internecie pisząc,że coś jest gówno choć sam w życiu gówno osiągnął.Proszę zrób animacje choć w połowie tak dobrą jak Tomek Bagiński.Co za zakuty łeb.

Snay

Ku twojej uciesze Bagiński realizuje projekt "Hardkor 44" i będzie to film pełnometrażowy. Tak więc będziesz mógł ocenić jego twórczość według swoich "kryteriów". Pozdrawiam.

Snay

myślisz że jakość filmu zależy od czasu jego trwania,bagiński zawiera w swych krótkich filmach dużo istotnych ,często pięknych treści, co niektórym"wielkim' reżyserom nie udaje sie przez 1,5-2 h.

Snay

Niewielu spotkałem reżyserów, których twórczość tak bardzo mi się nie podoba, jak "dzieła" Bagińskiego. Żenada do potęgi. Ale widocznie nie znam się na Prawdziwej Sztuce ;>

Snay

również uważam że nie powinien sie znaleźć na tak wysokim miejscu.Takich ludzi na świecie jest tysiące,a w rankingu powinni być tylko najlepsi

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

jak to czytam, to wszystko się we mnie przerwra. CZY KTOKOLWIEK MA SWIADOMOSC TEGO ZE SA TO ANIMACJE? A-NI-MA-CJE! tu chodzi o sztuke! filmy tego typu nie moga trwac po 1,5 godziny, chyba ze nastawiacie sie na toy story 1165543 :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones